آفر ویژه 10% روی تمامی خدمات برای همراهان همیشگی

ژل ریوانس: انواع،‌ قیمت، ماندگاری

داشتن پوستی زیبا و جوان، رویایی است که هرکسی آرزوی تحقق آن را دارد. اما تا همین اواخر، این امر، تنها از طریق جراحی‌هایی که مجموعه‌ای از عوارض جانبی را به همراه داشتند، ممکن بود میسر شود. با این وجود، آن زمان گذشته است. فیلرها در حال حاضر ایجاد زیباسازی پوست را در اختیار دارند زیرا کم تهاجمی هستند، نتایج فوری ارائه می‌دهند، عوارض جانبی کمی دارند و اصلاً نیازی به گذراندن دوران نقاهت ندارند. ریوانس، یک خط تولید محصولات آرایشی است که بر روی تولید ژل‌های فیلر، تمرکز دارد و با طیف گسترده‌ای از محصولات، برای رفع هر نیاز و فرمولاسیونی که در طول سال‌ها برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن تکمیل شده است، همراه است. این یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید در مورد ژل‌های فیلر داشته باشید.

ژل ریوانس چیست؟

ژل ریوانس چیست؟

ریوانس، مجموعه‌ای از فیلرهای پوستی اسید هیالورونیک است که در کانادا تولید می‌شود. فیلر‌های ریوانس، برای تزریق آسان طراحی شده‌اند و در مقایسه با سایر فیلرهای آرایشی، احساس طبیعی‌تری می‌دهند و همچنین فرم‌دهی این فیلر‌ها نیز آسان‌تر است. این مجموعه دارای محصولاتی برای ترمیم حجم، اصلاح ظاهر خطوط و چین و چروک‌ها و حجم دهی لب‌ها است.

فیلرهای ریوانس، از ذرات کروی و یکنواخت اسید هیالورونیک متصل به یکدیگر استفاده می‌کنند که کوچک‌تر و بسیار تصفیه‌شده‌تر از آنهایی هستند که در بسیاری از پرکننده‌های دیگر استفاده می‌شوند. مشخص شده است که این ذرات ریز و گرد، تورم کمتری ایجاد می‌کنند؛ زیرا تورم یکی از رایج‌ترین عوارض جانبی تزریق‌ها می‌باشد.

انواع ژل ریوانس

ریوانس، نام طیف وسیعی از محصولات است که هر یک نیاز‌های خاصی از بدن شما را از طریق فرمول تخصصی خود برطرف می‌کنند. این محصولات عبارتند از:

ژل ریوانس

ژل ریوانس

ریوانس، یک ژل HA با ویسکوزیته کم است که برای پر کردن خطوط ریز و چین و چروک‌ها استفاده می‌شود. فرمولاسیون صاف و نرم این محصول، برای اصلاح کاهش حجم سطحی و برطرف کردن عیوب سطحی و ایجاد تعادل و تقارن بیشتر، بسیار ایده‌آل است.

اثرات: اصلاح چین و چروک قابل مشاهده، رفع خطوط اخم، خطوط دور دهان، خطوط پنجه کلاغی (خطوط اطراف چشم) و خطوط بین ابروها.

ریوانس شیپ

ریوانس شیپ

ریوانس شیپ، یک ژل HA با بالاترین ویسکوزیته، برای فرم دادن و حجم دادن به نواحی عمیق بافت است. شکل ایده‌آل برای بافت‌های عمیق، تقویت فوق پریوستوم است که برجسته سازی و لیفت را فراهم می‌کند.

اثرات: اصلاح چین‌ها، خطوط و چین‌های بسیار عمیق، خطوط بین ابروها، لیفت گونه‌ها، پل بینی، چانه و فک.

ریوانس پیور

ریوانس پیور

ریوانس پیور، یک ژل HA بدون پیوند متقابل است که برای تغذیه و مرطوب کردن پوست استفاده می‌شود. پیور، با آبرسانی به پوست و بازگرداندن خاصیت ارتجاعی آن، برای ایجاد پوستی سفت‌تر و سالم‌تر و برای جبران HA از دست رفته به دلیل افزایش سن، ایده آل است.

اثرات: اصلاح خطوط ظریف و چین و چروک.

ریوانس اولترا

ریوانس اولترا

ریوانس اولترا، یک ژل HA با ویسکوزیته بالا و همه کاره است که برای درمان خطوط و چین و چروک‌های میانی تا عمیق و همچنین شکل دادن و فرم دادن به کانتور صورت، استفاده می‌شود. اولترا برای اصلاح کاهش حجم، کانتورینگ و شکل دادن به صورت برای افزایش تعادل و تقارن ایده‌آل است.

اثرات: اصلاح خطوط قابل مشاهده، خطوط اخم، پل بینی، چین‌های بینی، خطوط ماریونت، خطوط بین ابروه، گونه‌ها، چانه و فک.

ریوانس کیس

ریوانس کیس

ریوانس کیس، یک ژل HA با طراحی ویژه است که برای مشخص کردن و تقویت لب‌ها و ناحیه اطراف دهان استفاده می‌شود. از آنجایی که ناحیه اطراف لب‌ها، دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است، Kiss برای فرم دادن و حجم دادن به لب‌ها، ایده آل است.

اثرات: بزرگ کردن لب‌ها

ریوانس کانتور

ریوانس کانتور

ریوانس کانتور، یک ژل HA با ویسکوزیته فوق العاده بالا است که برای درمان نواحی با حجم زیاد از طریق کانتورینگ و فرم‌دهی استفاده می‌شود. کانتور برای مناطقی که نیاز به تنظیمات حجمی بزرگتری دارند، ایده آل است.

اثرات: اصلاح چین‌های عمیق، خطوط و چین و چروک‌، خطوط بین ابروها، گونه‌ها، پل بینی، چانه و فک.

ریوانس اوت لاین

ریوانس اوت لاین

ریوانس اوت لاین، یک ژل HA با ویسکوزیته بالا است که با فناوری اتصال عرضی Thixofix بهینه شده است. اوت لاین، به عنوان یک ژل صاف و چسبناک برای ایجاد رنگ سرخابی مشخص، ایده آل است. مشخص کردن مرزها و لیفت عمودی و همچنین اصلاح نواحی که نیاز به حجم‌دهی دارند.

اثرات: اصلاح شقیقه‌ها، گونه‌ها، لب‌ها، چین و خط فک.

سری پلاس

سری پلاس

سری پلاس با فیلر‌های پوستی ریوانس یکسان است؛ با این تفاوت که آنها حاوی لیدوکائین هستند تا درد ناشی از تزریق را کاهش دهند و به شما کمک کنند تا در حین دریافت درمان ریوانس، تجربه دلپذیرتری داشته باشید.

فیلر ریوانس چه کاری انجام می‌دهد؟

فیلر ریوانس چه کاری انجام می‌دهد؟

هیالورونیک اسید (HA) یک هیدروکربن است که توسط بدن شما تولید می‌شود. با افزایش سن، میزان HA در پوست کاهش می‌یابد که باعث از دست دادن حجم پوست و ایجاد خطوط و چین و چروک می‌‌گردد. از تزریق فیلرهای پوستی HA به پوست، می‌توانید برای  بازیابی کاهش حجم برای بدست آوردن ظاهری جوان‌تر استفاده نمائید. فیلرهای پوستی ریوانس، از بالاترین کیفیت HA ساخته شده است و پس از تزریق، اصلاحات اعمال شده، از 6 تا 12 ماه دوام می‌آورند.

همانطور که از نام آن پیداست، فیلر‌های پوستی می‌توانند فضای خالی ایجاد شده در اثر کاهش سطح چربی زیر پوست را پر کنند. از فیلر‌های پوستی می‌توان برای بازگرداندن پوست به ظاهر قبلی و جوان‌تر آن و یا برای تغییر شکل اجزای صورت در افراد جوان‌تر که از ظاهر خود ناراضی هستند و می‌خواهند گونه‌های خود را حجیم‌تر نشان دهند؛ استفاده نمود. علاوه‌براین، ژل‌های فیلر، باعث تحریک رشد کلاژن در بدن شما می‌گردند که منجر به جوانسازی قابل توجهی در پوست می‌شود.

فواید ژل ریوانس

فواید ژل ریوانس

فیلرهای ریوانس، مزایای زیادی دارند که عبارتند از:

 • نتایج فوری و قابل توجه
 • روش تزریق آسان
 • بدون نیاز به دوران نقاهت
 • بدون نیاز به مراقبت‌های دقیق بعدی
 • حفظ ظاهری طبیعی
 • عوارض جانبی کمتر در مقایسه با بسیاری از رقبا
 • فرمول انحصاری

کاندیداهای مناسب برای تزریق ژل ریوانس

کاندیداهای مناسب برای تزریق ژل ریوانس

شما کاندیدای خوبی برای استفاده از فیلرهای ریوانس هستید اگر:

 • از نظر جسمی سالم باشید.
 • سیگار نکشید.
 • نگرش مثبت و اهداف واقع بینانه‌ای برای بهبود ظاهر خود در ذهن داشته باشید.
 • به حفظ سلامت پوست خود متعهد باشید.

موارد منع مصرف

استفاده از فیلرهای پوستی برای همه مناسب نیست. فیلرهای پوستی ممکن است برای افرادی که شرایط خاصی دارند، مانند اختلالات خونریزی یا برخی آلرژی‌ها مناسب نباشد. همچنین، افرادی که زیاد سیگار می‌کشند و مصرف‌کنندگان الکل ممکن است نامزدهای ایده‌آلی نباشند.

آماده‌سازی برای تزریق ژل ریوانس

آماده‌سازی برای تزریق ژل ریوانس

درمان‌ با فیلر‌های پوستی، در نهایت از ساده‌ترین درمان‌های زیبایی برای استفاده هستند. بنابراین، نیازی به آماده‌سازی زیادی قبل از قرار ملاقات با پزشک، نخواهید داشت. از آنجایی که این یک جراحی نیست، نیازی به ترتیب دادن وسایل حمل و نقل یا مرخصی از کار نخواهید داشت. اولویت اصلی شما برای آماده شدن برای درمان، اطمینان از سالم بودن پوست شما در روز ملاقات است، به این معنی که آفتاب سوختگی، تبخال، تاول‌، یا جوش‌های شدید آکنه وجود نداشته باشد.

به عنوان یک قاعده کلی، برای حدود سه تا پنج روز قبل از درمان با فیلر پوستی، باید هر گونه دارو یا مکمل رقیق کننده خون را قطع کنید، مگر اینکه پزشک شما دستور دیگری بدهد. همچنین باید به طور موقت استفاده از برخی محصولات مراقبت از پوست، از جمله لایه بردارهای اسیدی و رتینوئیدها را متوقف کنید، زیرا این محصولات ممکن است پوست شما را بیش از حد معمول، حساس کنند.

فرآیند تزریق

فرآیند تزریق

می‌توانید فیلرهای پوستی را در مطب پزشک خود، تزریق نمائید. پزشک، پوست شما را تمیز می‌کند و ممکن است از یک لوسیون یا کرم  بی‌حس کننده، استفاده کند. داروی بی‌حسی، ناحیه را بی‌حس می‌کند؛ بنابراین درمان شما راحت‌تر خواهد بود.

با استفاده از یک سوزن نازک پزشک شما مقادیر کمی از فیلرها را به زیر پوست شما تزریق می‌‌نماید. وارد شدن سوزن، کمی دردناک است؛ اما بیشتر افراد، در طول این تزریق‌ها درد زیادی را تجربه نمی‌کنند. پزشک شما ممکن است فیلرها را در چندین ناحیه تزریق نماید. کل فرآیند ممکن است چند دقیقه یا یک ساعت طول بکشد.

مراقبت‌های بعد از درمان با ریوانس

مراقبت‌های بعد از درمان با ریوانس

فیلرهای پوستی، کم‌تهاجمی هستند و به حداقل مراقبت‌های بعدی نیاز دارند. این درمان‌ها در مطب انجام می‌شود و بلافاصله پس از آن می‌توانید به خانه بروید. شایع‌ترین عوارض جانبی، تورم خفیف، در اطراف محل تزریق است که در همه تزریق‌ها رایج است.

در اینجا چند نکته برای به حداقل رساندن هرگونه ناراحتی مرتبط با این روش وجود دارد:

 • با نوشیدن آب فراوان، قبل و بعد از درمان، به بدن آبرسانی کنید. این کار، به سلامت پوست (و بقیه بدن شما!) کمک می‌کند.
 • از مصرف نمک برای چند روز قبل و بعد از درمان خودداری نمائید. نمک می‌تواند باعث تجمع آب و تورم شود.
 • قبل از عمل، از مصرف الکل یا رقیق کننده‌های خون (از جمله آسپرین و ادویل) خودداری کنید. رقیق کننده‌های خون، می‌توانند احتمال خونریزی را افزایش دهند.
 • پس از انجام عمل، ممکن است بخواهید یک آنتی هیستامین مصرف کنید و یک تمرین هوازی سبک برای کمک به کاهش تورم انجام دهید.

نتایج تزریق فیلر ریوانس

نتایج تزریق فیلر ریوانس

نتایج افزایش بافت نرم، با استفاده از فیلرهای پوستی، بلافاصله آشکار می‌شود و بسته به فیلر مورد استفاده و بیمار مورد نظر، احتمالاً بیش از چندین ماه باقی خواهد ماند. حفظ سلامت کلی و حفظ پوستی سالم و قوی با محصولات و درمان‌های مناسب پوست، باعث بهبود نتایج و طول عمر آن‌ها می‌گردد. در حالی که نتایج این درمان دائمی نیست، می‌توانید پس از آن، درمان‌ها را دنبال نمائید؛ که احتمالاً در فواصل زمانی کوتاه‌تر انجام می‌شوند و همچنان از اثرات مفید فیلر‌های HA لذت ببرید. پزشک بر اساس نیاز شما توصیه‌هایی را ارائه می‌کند.

عوارض جانبی احتمالی

عوارض جانبی احتمالی

عوارض جانبی جدی، نادر هستند و بعضی از این عوارض، فقط موقتی هستند. عوارض جانبی احتمالی عبارتند از:

 • ظاهر نامتقارن
 • خونریزی، کبودی، قرمزی، درد و تورم
 • آسیب به پوست شما که می‌تواند باعث ایجاد زخم شود.
 • عفونت، که در موارد شدید ممکن است منجر به نکروز (مرگ بافت) شود.
 • ایجاد توده یا برجستگی زیر پوست
 • بی حسی
 • جوش‌هایی که شبیه آکنه هستند.
 • بثورات و خارش

گاهی به ندرت، افراد پس از تزریق فیلر پوستی دچار مشکلات بینایی می‌شوند. اگر مشکلات بینایی، همراه با ضعف، ناراحتی یا درد در یک طرف بدن خود دارید، فوراً به پزشک مراجعه کنید.

هزینه‌ها

هزینه‌ها

هزینه‌ای که می‌پردازید به سطح تجربه پزشک شما، محل تزریق و میزان استفاده از فیلر‌ها بستگی دارد. اکثر درمان‌ها به یک تا دو سرنگ نیاز دارند. پس از مشاوره، پزشک شما می‌تواند برآوردی آگاهانه از هزینه‌ها به شما ارائه دهد. همچنین باید در نظر داشته باشید که تزریق فیلرهای زیبایی، تحت پوشش بیمه نیستند؛ پس برای هزینه‌ها برنامه‌ ریزی نمائید.

نتیجه‌گیری

نتیجه‌گیری

تزریق ژل‌های فیلر، صحنه عمل زیبایی را به خوبی تغییر داده‌اند. شما می‌توانید نتایج فوری، بدون دوران نقاهت و مراقبت‌های پس از آن و بدون تجربه عوارض وخیم و عوارض جانبی جراحی را تجربه کنید. ژل‌های فیلر ریوانس، از فرمول انحصاری و خط تولید تخصصی استفاده می‌کنند تا بهترین راه حل ممکن را برای نیازهای زیبایی شما ارائه دهند و ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر به شما می‌بخشند.

شما می‌توانید پس از مشورت با پزشک، محصولی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازها و ویژگی‌های صورت شما مطابقت داشته باشد؛ او صورت شما را ارزیابی می‌کند، ساختار را تجزیه و تحلیل می‌کند و یک برنامه درمانی که مخصوصاً برای شما طراحی شده است، ارائه می‌کند. اگر می‌خواهید احساس راحتی بیشتری داشته باشید، سری پلاس را در نظر بگیرید، زیرا آنها حاوی لیدوکائین نیز هستند و این کار را آسان‌تر می‌کند.

سوالات متداول

آیا فیلر ریوانس بی‌خطر است؟

ریوانس، یکی از مشهورترین تولید کنندگان ژل فیلر در جهان است، این محصول بی‌خطر است و با کمترین عوارض همراه می‌باشد.

آیا تزریق فیلر ریوانس دردناک است؟

خیر، شما مواد بی‌حس کننده دریافت خواهید کرد، همچنین برخی از فیلرهای ریوانس، حاوی لیدوکائین هستند که روند را بیشتر تسهیل می‌کنند.

آیا می‌توانید تزریق ریوانس را با سایر درمان‌ها ترکیب کنید؟

بله، تقریباً همیشه می‌توانید درمان‌های فیلر پوستی را با سایر درمان‌های زیبایی ترکیب کنید. یکی از رایج‌ترین درمان‌های ترکیبی، نوروتوکسین‌هایی مانند بوتاکس، دیسپورت یا زئومین است که همگی می‌توانند ظاهر چین و چروک روی صورت را کاهش دهند. همچنین می‌توانید خطوط سطحی را با برخی از فیشال‌های زیبایی از جمله لایه‌برداری شیمیایی، میکرودرم ابریژن و سایر روش‌های ترمیم صورت اصلاح کنید.

چه زمانی نتایج تزریق فیلر ریوانس را خواهید دید؟

فوراً نتایج را خواهید دید! پس از تزریق، فیلرها، افزایش حجمی فوری، با حداقل دوران نقاهت را ارائه می‌دهند.

اگر ناراضی باشم، می‌توانم درمان فیلر خود را معکوس کنم؟

بله. اگر به هر دلیلی ناراضی باشید، یک پزشک متخصص و آموزش دیده می‌تواند با تزریق محلولی برای حل کردن فیلر، درمان شما را معکوس نماید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
×ارتباط در واتساپ