آفر ویژه 10% روی تمامی خدمات برای همراهان همیشگی

تخصصی ترین مرکز تزریق فیلر باسن و اندام

ژل ژوویدرم: انواع،‌ مراقبت ها، ماندگاری و قیمت

۱۸ بهمن ۱۴۰۱

یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده سری ژل‌های فیلر تخصصی، ژوویدرم نام دارد. فیلرهای اسید هیالورونیک (HA) مانند ژوویدرم، دارای ویژگی‌هایی هستند که چهره شما را جوان‌تر می‌کنند و روند تولید کلاژن را در بدن شما، تحریک می‌نمایند. تزریق ژل ژوویدرم در پوست، به بازگرداندن حجم از دست رفته، صاف کردن چین و چروک‌ها و خطوط و افزایش ملایم لب‌ها کمک می‌کند؛ بنابراین، جوان تر به نظر می‌رسید و اعتماد به نفس بیشتری را تجربه خواهید کرد. فرمولاسیون نرم فیلر ژوویدرم، نتایج طبیعی را ارائه می‌دهد که موجب بهبود ظاهر و احساس شما می‌گردد.

فیلر ژوویدرم

فیلر-ژوویدرمفیلر ژوویدرم، مورد تایید FDA است؛ این فیلر دارای قوام یک ژل نرم بوده و از اسید هیالورونیک ومقدار کمی لیدوکائین که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد، تشکیل شده است. در دنیای فیلرهای پوستی، ژل ژوویدرم، مدت‌ها است که به عنوان یک گزینه محبوب، توسط جراحان پلاستیک، به بیماران توصیه می‌شود، و بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
ژل ژوویدرم، یک ژل فیلر شفاف “نرم” است و جنس و چگالی خاص دارد که نتایجی با ظاهر و حس بسیار طبیعی را تضمین می‌کند. پزشکان متوجه شده‌اند که حس این فیلر مخصوص چین و چروک‌ها، بسیار به بافت پوست طبیعی انسان نزدیک است.

انواع فیلر ژوویدرم

گروه محصولات ژوویدرم، برای رفع نیازهای خاص افراد، بسته به ناحیه تحت درمان در صورت و افزایش حجم مورد نیاز، طراحی شده است.

فیلر ژوویدرم Voluma® XC

این نوع ژل، برای تزریق عمیق در ناحیه گونه، برای اصلاح کاهش حجم ناشی از افزایش سن و برای بزرگ کردن ناحیه چانه، تا ظاهر چانه را زیباتر نشان دهد، استفاده می‌شود.

 ژوویدرم Vollure™ XC

 ژوویدرم-Vollure™-XC

این نوع فیلر، برای تزریق به بافت صورت، برای اصلاح خطوط و چین و چروک‌های متوسط تا شدید صورت، مانند خطوط دو طرف بینی، در بزرگسالان بالای ۲۱ سال استفاده می‌گردد. بی ضرر بودن این محصول، برای بیماران زیر ۲۲ سال، ثابت نشده است.

فیلر ژوویدرم ® Ultra Plus XC

فیلر ژوویدرم ® Ultra Plus XC-min

این نوع فیلر، برای تزریق به بافت صورت، برای اصلاح خطوط و چین و چروک‌های متوسط تا شدید صورت، مانند خطوط دو طرف بینی، استفاده می‌گردد.

 فیلر ژوویدرم® Ultra XC

فیلر ژوویدرم® Ultra XC-minاین ژل، برای تزریق به بافت صورت برای اصلاح چین و چروک‌های متوسط تا شدید صورت، مانند خطوط اطراف بینی، استفاده می‌شود. همچنین این فیلر، برای تزریق به لب و ناحیه اطراف دهان، برای بزرگ کردن لب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فیلر ژوویدرم Volbella® XCفیلر ژوویدرم Volbella® XC-min

این نوع فیلر، برای تزریق به لب، برای بزرگ کردن لب‌ها و اصلاح خطوط اطراف دهان، و برای تزریق در گودی‌های زیر چشم‌ها، در جهت اصلاح ظاهر گودی زیر چشم استفاده می‌شود.

فیلر ژوویدرم Volux XC

فیلر ژوویدرم Volux XC-min

این ژل تزریقی، برای تزریق عمیق به صورت، در جهت اصلاح از دست رفتن متوسط تا شدید خط فک، در بزرگسالان بالای ۲۱ سال استفاده می‌گردد.

فیلر ژوویدرم® XC

این ژل،‌ مناسب برای چین و چروک‌های متوسط یا شدید صورت، مانند چین‌هایی که از بینی تا دهان، ادامه می‌یابد (خطوط پرانتزی) می‌باشد.

کاربرد ژل ژوویدرم

برای نواحی مختلف صورت، ژوویدرم، استفاده از محصولات مختلف را برای دستیابی به حداکثر کارآیی این فیلر‌ها، پیشنهاد می‌کند. زیرا هر محصول، به طور خاص برای هدف قرار دادن یک منطقه، طراحی شده است و در صورت استفاده صحیح، بهترین نتایج را ارائه می‌دهد.
● گونه‌ها: ژل ژوویدرم Voluma XC ، این محصول به شما کمک می‌کند تا کاهش حجم ناشی از افزایش سن را اصلاح کنید؛ و بدون نیاز به عمل جراحی، به بزرگ‌کردن ناحیه چانه، داشتن ظاهری بهتر و پوستی صاف‌تر به شما کمک می‌نماید.
● اطراف بینی و دهان: فیلر ژوویدرم Ultra Plus XC و فیلر ژوویدرم Vollure XC ، این محصولات به رفع چین و چروک‌های شدید صورت، مانند چین‌های نازولبیال ( اطراف بینی و دهان) کمک می‌کنند. آنها همچنین به بازگرداندن حجم از دست رفته صورت شما کمک خواهند کرد.
● لب‌ها: ژل ژوویدرم Ultra XC و ژل ژوویدرم Volbella XC ، در حالی که نوع Ultra XC می‌تواند به رفع چین و چروک‌ها کمک کند و همچنین در داخل و اطراف لب‌ها برای برجسته سازی استفاده می‌شود، نوع فیلر ژوویدرم Volbella XC، به شما کمک می‌کند تا کاملا به آن لب‌های رویایی که همیشه آرزو دارید، برسید.

مزایای فیلر ژوویدرم

مزایای فیلر ژوویدرم-minزمانی که می‌خواهید برای سلامت و زیبایی خود، به یک تولیدکننده محصولات زیبایی اعتماد کنید، تنها یک عامل تعیین کننده وجود دارد و آن کیفیت محصول است. مانند سایر محصولات آرایشی موجود در بازار، فیلرهای ژوویدرم، تاثیر منحصر به فرد خود را بر سلامت و زیبایی پوست شما می‌گذارند. این فیلر ژوویدرم، حاوی کمی لیدوکائین، برای تسهیل فرآیند تزریق است. ما به مهمترین مزایایی که می‌توانید از تزریق ژل ژوویدرم، انتظار داشته باشید اشاره خواهیم کرد.

یک درمان ضد پیری عالی

ژل ژوویدرم Voluma ، یک درمان ضد پیری عالی برای بیمارانی است که مشکلات پوستی متوسطی دارند و می‌خواهند بدون جراحی آن‌ها را اصلاح نمایند. به عنوان یک فیلر پوستی، این درمان فوراً علائم پوستی را که ما را بیشتر پیر نشان می‌دهند، به ویژه چین و چروک در اطراف دهان و کاهش حجم گونه‌ها را، اصلاح می‌کند.

ایده آل برای کانتورینگ صورت

همه فیلرهای پوستی، به طور یکسان تولید نمی‌شوند. بسیاری از فیلرها، فقط جای خالی حجم از دست رفته را پر می‌کنند تا پوست را سفت نمایند و آشکارترین چین و چروک‌ها را محو کنند. اما درمان با ژل ژوویدرم، دو نوع کار انجام می‌دهد و دو مسئله را به طور همزمان برطرف می‌نماید.

به تولید کلاژن به طور طبیعی کمک می‌کند

شاید تعجب کنید که بدانید، بسیاری از فیلرهای پوستی، با موادی ساخته می‌شوند که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارند. وجود این ترکیبات طبیعی در ژل‌ها، به این معنی است که ژل‌های پوستی تا حد زیادی بی‌خطر هستند و احتمال خطر بسیار کمی برای بروز عوارض جانبی مانند آلرژی دارند.
ژوویدرم، در تولید محلول‌های تزریقی با استفاده از اسید هیالورونیک تخصص دارد؛ و می‌تواند به بدن در تحریک توانایی‌های بازسازی کننده خود کمک کند. ما دریافتیم که تزریق فیلر، تکثیر موضعی فیبروبلاست‌ها را تحریک می‌کند، که بسیاری از آنها از نظر مصنوعی فعال هستند. انتظار می‌رود که افزایش تعداد فیبروبلاست‌ها، به تولید کلاژن، بعد از تزریق فیلر کمک نماید. (منبع)

آسان بودن روش درمان

فیلر‌های پوستی، یکی از ساده‌ترین روش‌های درمانی زیبایی هستند، بیشتر به این دلیل که کم تهاجمی و غیر جراحی هستند؛ زیرا درمان‌های جراحی، مدت زیادی طول می‌کشد، فرآیند کاری مانند لیفت صورت پیچیده است و با زمان بهبودی طولانی همراه می‌باشد.

اثرات طولانی مدت

به عنوان یک قاعده کلی، اثرات تزریق فیلرهای پوستی، معمولاً می‌توانند چندین ماه پس از هر بار تزریق، دوام داشته باشند. اما فیلر‌های ژوویدرم، متفاوت هستند؛ زیرا (در مورد ژل Voluma) اثرات درمان می‌تواند تا ۲ سال باقی بماند، که تقریباً بیشتر از هر فیلر پوستی دیگری در بازار است.

کاندید مناسب برای تزریق فیلر ژوویدرم، و اینکه چه کسی باید از مصرف آن اجتناب کند

کاندید مناسب برای تزریق فیلر ژوویدرم، و اینکه چه کسی باید از مصرف آن اجتناب کندیک کاندید ایده آل، باید از نظرعمومی سالم باشد، دارای خطوط و چین و چروک‌های خفیف تا شدید باشد، و بخواهد یک درمان ساده و غیر تهاجمی را برای رفع علائم پیری داشته باشد و به پوست خود لیفت قابل توجهی بدهد. بسیاری از بیماران ما بالای ۴۰ سال دارند، اما بیماران جوان، می‌توانند از سن ۲۱ سالگی برای درمان علائم اولیه پیری و تازه کردن ظاهر و شادابی پوست خود، درمان را شروع کنند.
در بیمارانی که سابقه واکنش‌های آلرژیک شدید دارند، نباید از تزریق ژل ژوویدرم استفاده شود مانند سابقه بیماری آنافیلاکسی. همچنین، افراد، در صورت داشتن سابقه حساسیت به پروتئین‌های باکتریایی گرم مثبت، نباید از فیلر ژوویدرم استفاده کنند. فیلر ژوویدرم Ultra XC و فیلر ژوویدرم Ultra Plus XC نباید در بیمارانی که به لیدوکائین حساسیت دارند استفاده شود. اگر یک مشکل التهابی فعال، در محل تزریق وجود داشته باشد، تا زمانی که مشکل التهاب برطرف نشود، درمان نباید ادامه یابد.
این درمان، برای هر نوع پوست، تون و رنگ مناسب است. این درمان، ممکن است برای کسانی که شلی شدید پوست دارند، و نمی‌توان به اندازه کافی آن را با این روش درمان کرد، ایده آل نباشد. اگر مطمئن نیستید که آیا این فیلر پوستی برای شما مناسب است یا نه، می‌توانید درخواست خود را با یکی از پزشکان ما، طی مشاوره اولیه در میان بگذارید.

اقدامات احتیاطی قبل از درمان

اقدامات احتیاطی قبل از درمانمشاوره، اولین قدم شما برای داشتن پوستی صاف و جوان تر است. پزشک حرفه‌ای ما برای بررسی مناطق مورد نظر صورت شما، بررسی سابقه پزشکی، از جمله هر گونه بیماری مرتبط با پوست، و بحث در مورد نتایج دلخواه، با شما صحبت خواهد کرد.
۵ روز قبل از درمان، از مصرف رقیق‌کننده‌های خون، داروهای ضد التهابی مانند ایبوپروفن، داروهای گیاهی، ویتامین E و آسپرین خودداری کنید. داروهای مصرفی خود را قطع نکنید، اما حتماً پزشک خود را از داروهای تجویزی یا بدون نسخه‌ای که استفاده می‌کنید مطلع نمائید. قبل از تزریق به لب‌ها، غذا بخورید. چند ساعت بی حرکت ماندن بعد از تزریق لب، به ژل ژوویدرم فرصت می‌دهد تا به درستی در بافت‌ها ادغام شود.

فرآیند تزریق ژوودرم

فرآیند تزریق ژوودرم در روز قرار ملاقات برای درمان، باید از آرایش کردن در نواحی مورد نظر صورت خود اجتناب کنید. پزشک پوست شما را تمیز می‌کند و اطمینان حاصل می‌نماید که هیچ گونه تحریک یا عفونت فعال پوستی وجود نداشته باشد که ممکن است با تزریق تشدید شود. در مرحله بعد، پزشک از یک کرم بی حس کننده موضعی استفاده می‌کند تا شما را در طول هر تزریق، در آرامش نگه دارد.
هنگامی که پوست شما بی حس شد، پزشک از یک سوزن نازک، برای تزریق فیلر در زیر پوست در نواحی مورد نظر استفاده می‌کند. فیلر، بلافاصله پوست را پر و برجسته می‌کند و نتایج قابل توجهی ایجاد می‌نماید. به لطف پماد بی حس کننده، این فرآیند بدون درد خواهد بود.
هنگامی که کار پزشک شما با تزریق تمام شد، می‌توانید در آینه نگاه کنید و نتایج نهایی را ببینید. نتایج ممکن است شامل افزایش حجم گونه‌ها و وسط صورت، کاهش خطوط، چین و چروک و شلی پوست، لب‌های پرتر و ظاهری جوان و صاف در پوست شما باشد. شما می‌توانید به محض پایان جلسه درمانی، به فعالیت‌های عادی روزانه خود بدون دوران نقاهت، بازگردید.

مراقبت‌های پس از تزریق ژوویدرم

مراقبت‌های پس از تزریق ژوویدرمپس از درمان، چند دستورالعمل وجود دارد که از شما خواسته می‌شود انجام دهید تا شما را درتسریع روند بهبودی راهنمایی کنند. این دستورالعمل‌ها به بهبودی شما کمک می‌‌نماید و همچنین تضمین می‌کند که درمان تا حد امکان مؤثر باشد. بعضی از دستورالعمل‌های پس از درمان، ممکن است شامل موارد زیر باشد:
● اجتناب از گرمای بیش از حد و فعالیت شدید به مدت ۷-۱ روز پس از درمان
● تا بهبودی کامل، از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور آفتاب خودداری کنید
● از ضد آفتاب و هر دارو یا محصولی که برای شما تجویز می‌کنیم استفاده نمائید
● از مصرف بعضی داروها یا مکمل‌ها، به مدت ۳ تا ۷ روز پس از درمان، خودداری کنید
● حداقل به مدت ۲۴ ساعت از مصرف الکل خودداری کنید
● به مدت ۵ تا ۱۲ روز پس از درمان، از فشار دادن یا ماساژ دادن ناحیه تحت درمان خودداری کنید
بسته به موقعیت منحصر به‌ فرد خود، ممکن است راهنمایی‌های اضافی مانند دستورالعمل‌هایی مانند خوابیدن درحالت نشسته، برای چند روز پس از درمان نیز دریافت کنید تا به شما در بهبود سریع‌تر و دستیابی به راحتی بهتر کمک کند.

درمان با ژل ژوویدرم چقدر طول خواهد کشید؟

درمان با ژل ژوویدرم چقدر طول خواهد کشید؟نتایج تزریق ژل ژوویدرم، معمولاً ۱۲ تا۲۴ ماه ، بسته به محل تزریق، باقی می‌ماند. به عنوان مثال، تزریق به چین‌های اطراف بینی، اغلب ۱۸-۱۲ ماه، دوام خواهد داشت. در حالی که به دلیل جریان خون بیشتر در آن ناحیه، نتایج درمان لب، به طور متوسط حدود ۶ ماه طول می‌کشد. غیر از آن، نتایج از یک فرد تا فرد دیگر، متفاوت است.

عوارض جانبی احتمالی فیلر ژوویدرم

عوارض جانبی احتمالی فیلر ژوویدرماکثر عوارض جانبی فیلر ژوویدرم، خفیف و موقتی هستند. در بیشتر موارد، این عوارض در عرض یک هفته یا کمتر برطرف می‌شوند. شایع‌ترین عوارض جانبی، شامل واکنش در محل تزریق است و عبارتند از:
● کبودی
● سرخی پوست
● درد یا حساسیت
● خارش
● سفتی پوست
● تورم
● توده یا برآمدگی
● تغییر رنگ جزئی در محل تزریق
● عفونت

ژل تزریقی ژوویدرم، نباید در رگ‌های خونی تزریق شود. این امر می‌تواند منجر به انسداد رگ خونی شود؛ و ممکن است که باعث مرگ بافت پوست، اختلال در بینایی و حتی سکته گردد. برای جلوگیری از بروز عوارض جانبی دیگر، برای تزریق ژل ژوویدرم حتما به پزشک با تجربه مراجعه کنید.

هزینه درمان با فیلر ژوویدرم چقدر است؟

هزینه درمان با فیلر‌های ژوویدرم، می‌تواند بسته به تجربه پزشک، موقعیت جغرافیایی و تعداد سرنگ‌های استفاده شده متفاوت باشد. بدلیل اینکه تزریق فیلر‌های پوستی، یک درمان انتخابی هستند، بیمه‌های درمانی معمولا هزینه آن را پوشش نمی‌دهند.

نتیجه گیری

نتیجه گیریژل‌های پوستی به عنوان یک درمان جایگزین آسان‌تر و ساده‌تر برای روش‌های پیچیده، مانند لیفت صورت و جراحی، در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. نتایج آنها دائمی نیستند، اما خطر کمی برای سلامتی شما دارند. برند ژوویدرم، یکی از محبوب‌ترین برندهایی است که در تولید ژل‌های فیلر تخصص دارد و جایگزین مناسبی برای سایر روش‌ها و حتی سایر فیلرهای پوستی است. نتایج چشمگیر، طبیعی، اما به اندازه کافی ظریف هستند که دوستان و خانواده شما هرگز حدس نمی‌زنند که شما یک عمل زیبایی، انجام داده‌اید. بسته به اینکه کدام محصول را از خانواده تزریقی فیلرهای پوستی HA ژوویدرم انتخاب می‌کنید، نتایج بین یک تا دو سال دوام خواهند داشت.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیلر‌های ژوویدرم، می‌توانید یک قرار ملاقات رزرو کنید و نیازها و انتظارات خود را با پزشک متخصص ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

 آیا ژل‌های ژوویدرم بی‌خطر هستند؟

بله. اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن وجود دارد و بنابراین به طور طبیعی با گذشت زمان حل می‌شود و در بافت‌های بدن شما ادغام می‌شود. با گذشت زمان، مولکول‌های فیلر حل می‌شوند در حالی که آنها بدون اینکه اثری در بدن شما باقی بگذارند، از بین می‌روند. مانند هر درمان زیبایی، مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد فیلر ژوویدرم، با پزشک خود مشورت کنید.

 این روش چقدر طول خواهد کشید؟

این روش تقریباً ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد؛ و در مواردی که نیاز به اصلاح و کار اضافی باشد، تا یک ساعت زمان می‌برد.

 آیا تزریق ژوویدرم دردناک است؟

هنگامی که افراد در باره تزریقات می‌شنوند، اغلب کمی می‌ترسند، به خصوص اگر قرار است تزریق‌ها درناحیه صورت انجام شود. با این حال، ژل ژوویدرم، همچنین حاوی لیدوکائین در محلول است که به کاهش هر گونه ناراحتی کمک می‌کند. علاوه بر این، می‌توانید با متخصص پوست ما در مورد بی‌حس کردن ناحیه قبل از درمان، برای کاهش بیشتر هر گونه ناراحتی صحبت کنید.

 چه زمانی می‌توانید نتایج فیلر ژوویدرم را ببینید؟

بر خلاف بوتاکس، که ممکن است چند روز طول بکشد تا نتایج آن، دیده شوند، بلافاصله نتایج را با تزیق ژوویدرم خواهید دید.

 آیا افراد با تون‌ها و رنگ‌های مختلف پوست، می‌توانند با ژل ژوویدرم درمان شوند؟

بله، در واقع، ژل تزریقی ژوویدرم، اولین فیلر پوستی هیالورونیک اسید مورد تایید FDA است که ایمنی و اثربخشی خود را برای انواع رنگ پوست ثابت کرده است. مطالعات بر روی ژل ژوویدرم، هیچ افزایش خطری برای هیپرپیگمانتاسیون یا اسکار هیپرتروفیک در بیماران با تون‌ها و رنگ‌های مختلف پوست نشان نداده‌اند.

 آیا واضح به نظر می‌رسد که من تزریق ژل ژوویدرم را انجام داده‌‌ام؟

نتایج تزریق فیلر ژوویدرم فوری است، و تزریق شما می‌تواند به هر اندازه که می‌خواهید، و بر اساس حجم محصولی که انتخاب می‌نمائید، ظریف و یا چشمگیر باشد.

 آیا ژوویدرم بهتر از بوتاکس است؟

با اینکه هر دو درمان، موثر در نظر گرفته می‌‌شوند، ژل‌ ژوویدرم، سریعتر عمل می‌کند و ماندگاری بیشتری دارد. تاثیرات بوتاکس ممکن است چند روز طول بکشد تا نمایان شود و بعد از چند ماه نتایج از بین می‌رود.

 آیا ژل ژوویدرم سرطان زا است؟

هیچ مدرکی مبنی بر اینکه تزریق مکرر فیلر ژوویدرم، باعث سرطان لب شود وجود ندارد.

 آیا فیلر ژوویدرم را FDA تایید کرده است؟

بله مورد تایید FDA است

وقتی استفاده از ژل ژوویدرم را متوقف می‌کنید چه اتفاقی می‌افتد؟

قطع کردن درمان، چین و چروک‌های شما را بدتر نمی‌کند. هنگامی که اثر فیلر ژوویدرم، از بین رفت، ناحیه تحت درمان، به ظاهر اولیه خود باز می‌گردد. با استفاده از فیلرهای پوستی، اکثر مردم فکر می‌کنند که اگر تزریق را متوقف کنید، پوست شما چروک یا شل می‌شود. این امر، صحت ندارد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
×ارتباط در واتساپ