آفر ویژه 10% روی تمامی خدمات برای همراهان همیشگی

ژل فیلر الانسه: جوانسازی و رفع چین و چروک با فیلر الانسه

الانسه یک فیلر پوستی منحصر به فرد است که نه تنها با اصلاح فوری چین و چروک‌های پوست، بلکه با تحریک کلاژن طبیعی بدن نتایج طولانی مدتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. الانسه فیلر پیشنهادی ما برای جوانسازی دست است اما نتایج بسیار خوبی نیز برای جوانسازی صورت دارد.

مزایای ژل فیلر الانسه چیست؟


مزایای ژل فیلر الانسه چیست؟

یک محصول ایمن و همه کاره

ژل فیلر الانسه از پلی کاپرولاکتون (PCL) ساخته شده است و یک درمان بی خطر برای دست و صورت محسوب می‌شود. زیرا از پلیمرهای پزشکی شناخته شده‌ای ساخته می‌شود که سال‌ها در صنعت استفاده شده است. این یک محصول همه کاره است که حجم از دست رفته صورت را به ویژه در ناحیه گونه، خط فک، شقیقه و چانه، بازیابی می‌کند.

غیرتهاجمی و سریع

الانسه یک درمان غیرتهاجمی است و نیازی به جراحی فیزیکی و دوره نقاهت طولانی مدت ندارد. با تزریق این ژل به پوست می‌توانید نتیجه مورد نظر خود را به سرعت مشاهده کنید. همچنین این محصول ماندگاری بالایی دارد و می‌تواند تا 5 سال برای شما بماند.

ژل فیلر الانسه چگونه کار می‌کند؟


ژل فیلر الانسه چگونه کار می‌کند؟

فیلرهای Ellanse از میکروسفرهای بسیار دقیق یک ماده مصنوعی و زیست تخریب‌پذیر به نام پلی‌کاپرولاکتون (PCL) ساخته شده‌اند که به طور همگن در یک حامل ژل کربوکسی متیل سلولز (CMC) آبی معلق می‌شوند. فیلرهای سنتی از اسید هیالورونیک تشکیل شده‌اند. الانسه نیز مانند فیلرهای سنتی به سرعت نواحی کم‌حجم صورت ما را پر می‌کنند. در عین حال، میکروسفرهای PCL موجود در الانسه باعث تحریک نئوکلاژنز می‌شود و در نتیجه حجم صورت شما برای مدت طولانی‌تری باقی می‌ماند. زیرا بدن شما کلاژن تولید می‌کند تا جایگزین فیلرهایی شود که در طول زمان به طور طبیعی توسط بدن شما جذب شده‌اند. این روند با اثرات پیری مبارزه می‌کند و سرعت آن را کاهش می‌دهد.

کاربردهای ژل الانسه


الانسه به دلیل ترکیبی از ویژگی‌های خاص مانند ویسکوزیته خوب، خاصیت ارتجاعی منحصر به فرد و همگن بودن، حداکثر پتانسیل را برای زاویه سازی صورت ارائه می‌دهد، از این رو، خانواده الانسه را می‌توان برای موارد زیر استفاده کرد:

 • اصلاح چین و چروک و خطوط ریز
 • حجم دهی
 • کانتورینگ
 • زاویه سازی

الانسه یک فیلر تزریقی است که هم برای تزریق در قسمت‌های عمیق و هم در زیر پوست ساخته شده است. در مطالعات بالینی از این ژل برای برطرف کردن خطوط خنده استفاده شد. نتایج حاکی از آن بود که الانسه تاثیر بسیار شگفت انگیزی بر بافت نرم عمیق و زیر پوستی نواحی صورت دارد. Ellansé یک پرکننده پوستی است که نتایج فوری و همچنین تحریک زیستی را برای ایجاد نئوکلاژنز برای نتایج طولانی مدت و پایدار ارائه می‌دهد. به دلیل ویسکوزیته و خاصیت ارتجاعی بهینه حامل ژل، چین و چروک‌ها بلافاصله پس از درمان تحت اصلاح فیزیکی قرار می‌گیرند. حامل ژل به تدریج طی چند هفته پس از درمان جذب می‌شود.

مناطق تحت درمان با الانسه


مناطق تحت درمان با الانسه

 • شقیقه‌ها و ناحیه ابرو : چین و چروک‌های ایجاد شده در این ناحیه را می‌توان با ژل الانس کاهش داد.
 • گونه‌ها: الانسه می‌تواند استخوان‌های گونه را به روشی طبیعی پر کند و صورت را لیفته کند. همچنین، درمان با الانس حجم گونه‌های گود رفته را باز می‌گرداند، پوست را صاف می‌کند و ظاهری جوان‌تر به چهره می‌بخشد.
 • خط خنده: حتی عمیق‌ترین خطوط را نیز میتوانید با Ellanse درمان کنید.
 • خط فک: با کانتور کردن خط فک با ژل الانسه خطوط صورت خود را دوباره تعریف کنید.
 • بینی: برای اصلاح عدم تقارن، برآمدگی‌ها یا بزرگ بودن نوک بینی از ژل الانسه استفاده کنید.
 • خطوط ماریونت: الانسه به کاهش ظاهر خطوط ماریونت که با افزایش سن عمیق‌تر می‌شوند، کمک می‌کند.
 • چانه: چانه خود را با ژل فیلر الانسه زاویه دهید و بازسازی کنید.

سازگاری الانسه


سازگاری الانسه

الانسه برای زنان و مردان در سنین مختلف مناسب است. این ژل می‌تواند به کاهش خطوط عمیق اطراف دهان و بینی، گونه‌های فرورفته، جای زخم در صورت، جای جوش‌های عمیق و پوست شل کمک کند. الانسه قابل پیش بینی، کنترل شده و دارای جذب زیستی قابل تنظیم، با مشخصات ایمنی عالی است و گزینه بسیار عالی برای نتایج طولانی مدت محسوب می‌شود که قابلیت تنظیم برای درمان شخصی و متناسب با هر فرد را دارد.

الانسه برای کاهش خطوط قدیمی صورت و اصلاح چین و چروک ایده‌آل است، حجم گونه‌ها را افزایش می‌دهد و تولید کلاژن را به روشی طبیعی تحریک می‌کند. الانسه برای بازگرداندن خطوط و حجم صورت و اصلاح شلی صورت، بهبود خط فک و سایر نواحی ایده‌آل است. بیماران می‌توانند بدون نیاز به جراحی تهاجمی صورت خود را به طور کامل لیفت کنند که نتیجه آن تا سه الی چهار سال باقی می‌ماند.

درمان با الانسه


تزریق الانسه بسیار سریع است و اغلب فقط ده تا پانزده دقیقه طول می‌کشد. بسیاری از بیماران اصلاً دردی را تجربه نمی‌کنند یا درد بسیار کمی را حس می‌کنند. نیازی به دوره نقاهت نیست و بیماران می‌توانند بلافاصله پس از درمان فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیرند.

الانسه به آرامی در ناحیه مورد نیاز تزریق می‌شود و پوست را آبرسانی می‌کند. همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی است که به سرعت پوست را صاف می‌کند. نتایج حاصل از این درمان بین 1 تا 4 سال باقی می‌ماند.

عوارض جانبی که بلافاصله بروز می‌کند بسیار نادر است و ممکن است شامل حوادث مربوط به تزریق در محل تزریق باشد، مانند قرمزی بسیار کم، حساسیت یا ناراحتی خفیف، مقداری کبودی یا به ندرت تورم.

بروز برجستگی‌های کوچک زیر پوست در ناحیه تحت درمان به ندرت ممکن است مدتی پس از تزریق رخ دهد. به طور کلی این برجستگی‌ها قابل مشاهده نیستند و ممکن است فقط با فشار دادن دست روی ناحیه تحت درمان احساس شوند. همه این عوارض معمولا پس از یک یا دو روز از بین می‌روند.

مراقبت‌های بعد از تزریق الانسه چیست؟


 • قبل از درمان، از مصرف آسپرین برای کاهش خطر کبودی خودداری کنید.
 • برای مشاهده نتیجه نهایی، باید صبر کنید تا علائم مربوط به تزریق برطرف شوند.
 • در صورت بروز هر گونه عارضه جانبی یا سوالی پس از درمان، باید با ما تماس بگیرید.
 • تا 24 ساعت بعد از درمان از آرایش کردن بر روی ناحیه تحت درمان خودداری کنید.
 • تا 3 روز پس از درمان از ورزش شدید، حمام داغ، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و گرما خودداری کنید.

تزریق الانسه چقدر طول می‌کشد؟


یک درمان معمولی با الانسه تقریباً 30 دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد. زمان درمان به تعداد نواحی درمان و مقدار محصول مورد استفاده بستگی دارد.

هر چند وقت یک بار به تزریق الانسه نیاز دارم؟


هر یک از محصولات الانسه مدت زمان تخمینی خاص خود را برای ترمیم دارند، با این حال، این مدت زمان در هر فرد می‌تواند متفاوت باشد. نتایج درمان با Ellansé S حدود یک سال و با Ellansé M حدود ۲ سال باقی می‌مانند. با این حال، برای درمان‌های ترمیمی گسترده، ما یک دوره درمان را توصیه می‌کنیم.

دکتر جانسون معمولاً یک درمان اولیه با Ellansé S و یک بررسی مجدد پس از 3-4 ماه را توصیه می‌کند. در این مرحله تحریک کلاژن وجود دارد و می‌توانید نتایج را ارزیابی کنید. ممکن است در این مرحله از نتایج راضی باشید یا تصمیم بگیرید که برای رسیدن به نتایج دلخواه خود یک درمان تکمیلی دیگر را نیز انجام دهید.

سوالات متداول درباره ژل الانسه


پاسخ به برخی از متداول‌ترین سوالاتی که ممکن است بیماران در مورد الانسه داشته باشند. معمولاً بیماران در مورد درمان‌های زیبایی و لیزر سؤالاتی دارند و در کلینیک پزشکی و زیبایی ما، برای ما ضروری است که همه بیماران ما باید در هر مرحله از درمان خود در کلینیک ما احساس اعتماد به نفس، دانش و راحتی داشته باشند.

برای کمک به بیماران در یافتن پاسخ‌های مورد نیاز خود، در این بخش چند مورد از رایج‌ترین سوالاتی که اغلب بیماران می‌پرسند آورده شده است:

الانسه چیست؟

الانسه یک فیلر غیر هیالورونیک اسید است. برای لیفت، کانتورینگ و بازگرداندن حجم از دست رفته به پوست تزریق می‌شود. الانسه یک محصول غیر حیوانی، غیر باکتریایی و مشتق نشده از انسان است. این یک شبیه ساز زیستی طبیعی است، زیرا باعث ایجاد کلاژن جدید در بدن بیمار می‌شود.

چه چیزی الانسه را از سایر فیلرها متمایز می‌کند؟

الانسه به دلیل عملکرد پایدار و جذب زیستی کامل و کنترل شده (STAT Technology™) با سایر فیلرهای پوستی متفاوت است. این بدان معنی است که پس از اتمام مدت زمان عملکرد مطلوب، تا زمانی که به طور کامل از بدن شما حذف نشده است، نتایج را به طور کامل را حفظ می‌کند.

آیا الانسه توسط  FDA تایید شده است؟

بله، به‌عنوان یک فیلر پلی‌کاپرولاکتون (PCL؛ Ellanse، AQTIS Medical) که در بازار ایالات متحده موجود است و محصول PCL سال‌هاست که مورد تأیید FDA است و در بخیه و به ‌عنوان یک سیستم دارورسانی استفاده می‌شود.

فیلر الانسه چیست؟

Ellanse یک پرکننده پوستی منحصر به فرد است که با اصلاح چین و چروک‌ها و خطوط پوست و همچنین با تحریک کلاژن طبیعی بدن نتایج طولانی مدتی را برای بیماران به ازمغان می‌آورد. این محصول یک پرکننده نیمه دائمی است.

ماندگاری الانسه چقدر است؟

نتایج درمان با الانسه بین 1 تا 4 سال باقی می‌ماند. با این وجود، هر بیمار متفاوت است و ممکن است مدت زمان ماندگاری در افراد مختلف متفاوت باشد.

الانسه برای چه مواردی استفاده می‌شود؟

ژل فیلر الانسه به دلیل ویسکوزیته بهینه، خاصیت ارتجاعی منحصر به فرد و همگن بودن، حداکثر پتانسیل را برای کانتورینگ و زاویه سازی صورت ارائه می‌دهد. از این رو، خانواده الانسه را می‌توان برای موارد مختلف مانند اصلاح چین و چروک، حجم دهی، کانتور و زاویه سازی استفاده کرد.

آیا می‌توان نتایج الانسه را معکوس کرد؟

الانسه نیز مانند هیالورونیک اسید قابل تجزیه است. بنابراین، پزشک باید بسیار مراقب و دقیق باشد تا از عوارض طولانی مدت جلوگیری کند.

الانسه برای چه کسانی مناسب است؟

الانسه برای زنان و مردان در گروه‌های سنی مختلف مناسب است. این فیلر می‌تواند خطوط عمیق اطراف دهان و بینی، گودرفتگی گونه‌ها، جای زخم‌های صورت، جای جوش‌های عمیق و شلی پوست را کاهش دهد. همچنین به دلیل وجود میکروسفرهای کروی بسیار صاف، سازگاری زیستی خوبی دارد و قابل پیش بینی، کنترل شده و دارای جذب زیستی قابل تنظیم، با مشخصات ایمنی عالی است. الانسه یک گزینه منحصر به فرد با ماندگاری بالا و قابل تنظیم برای درمان شخصی است.

تفاوت الانسه و هیالورونیک اسید چیست؟

فیلر هیالورونیک اسید و الانسه را می‌توان برای درمان بسیاری از مناطق مشابه استفاده کرد، اما روش تاثیرگذاری این دو فیلر با یکدیگر متفاوت است. بنابراین مهم است که ابتدا هدف خود را از درمان مشخص کنید. هر دو فیلر HA و Ellanse محصولات عالی برای رفع خطوط روی صورت هستند، این محصولات برای چین و چروک‌های اطراف بینی و لب و برای اصلاح فرم بینی بدون جراحی (رینوپلاستی) ایده‌آل هستند.

الانسه برای درمان خطوط قدیمی صورت و اصلاح چین و چروک ایده‌آل است، حجم گونه‌ها را افزایش می‌دهد و تولید کلاژن را به روشی طبیعی تحریک می‌کند. الانسه برای کاهش خطوط، بازگرداندن حجم صورت و اصلاح شلی صورت، بهبود خط فک و سایر نواحی ایده‌آل است. اما الانسه نباید زیر چشم یا برای بزرگ کردن لب استفاده شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
×ارتباط در واتساپ