مشاوره رایگان
واتساپ

لیفت سینه با نخ آپتوس برای بالا کشیدن و رفع افتادگی سینه + هزینه

۲۲ دی ۱۴۰۲

با افزایش سن و یا پس از دوران بارداری و شیردهی، سینه‌ ها ممکن است دیگر ظاهر زیبای قبلی خود را نداشته باشند. در اثر این عوامل، پوست سینه‌ ها ثبات و استحکام خود را از دست می‌ دهند و شل می‌ شوند. این امر باعث افتادگی سینه‌ ها و از دست دادن شکل و ظاهر جوان آنها می‌گردد. انجام عمل‌ های جراحی زیبایی، برای رفع افتادگی سینه‌ ها تهاجمی هستند بنابراین مورد دلخواه همه نمی‌ باشند و یا ممکن است که برای همه مناسب نباشند. پس برای بالا کشیدن سینه‌ ها و اصلاح فرم آنها، به روشی غیر جراحی و در عین حال موثر، چه باید بکنیم؟ یک روش درمانی غیر جراحی و انقلابی وجود دارد که با کمک آن، می‌ توان سینه‌ ها را بدون برش و یا کاشت پروتز، بدون بیهوشی عمومی و بدون بستری شدن در بیمارستان، به بالا کشید. در این روش درمانی، از وارد کردن نخ‌ های آپتوس بدون نیاز به برش‌ های جراحی برای بالا کشیدن سینه‌ ها استفاده می‌ شود.

لیفت سینه با نخ آپتوس


لیفت سینه با نخ آپتوس

با افزایش سن پوست انسان به طور طبیعی، شروع به از دست دادن کلاژن و خاصیت ارتجاعی خود می‌ نماید. از دست رفتن کلاژن موجب افتادگی سینه می‌ شود. عمل لیفت سینه با نخ آپتوس، می‌تواند افتادگی سینه را رفع نموده و آنها را بالا بکشد، در ضمن کلاژن از دست رفته را بازسازی کند.

عمل لیفت سینه با نخ آپتوس یک روش غیر تهاجمی است و این امر آن را به یک گزینه ملایم تر و آسان تر برای دستیابی به ظاهری جوان‌ تر تبدیل می‌ کند و با استفاده از این نخ‌ های زیست سازگار کوچک در زیر پوست، سینه‌ ها به حالت جوانی خود دوباره باز می‌ گردند. کاربرد لیفت سینه با نخ آپتوس، فقط برای بالا کشیدن سینه‌ ها نیست، بلکه این عمل موجب تحریک پاسخ طبیعی بدن به نخ‌ ها و ایجاد کلاژن، افزایش جریان خون و سفت‌ تر کردن پوست نیز‌ می‌ باشد.

بلافاصله پس از بالا کشیدن نخ‌ ها و رفع افتادگی سینه‌ ها، سینه‌ های شما سفت‌ تر خواهند شد. همچنین پس از گذشت ۴ تا ۶ ماه، شما شاهد بهبود بیشتر در ظاهر سینه‌ های خود، خواهید بود زیرا بدن شما کلاژن بیشتری در ناحیه درمان ایجاد می‌ نماید.

مزایای بالا کشیدن سینه با نخ آپتوس


مزایای بالا کشیدن سینه با نخ آپتوس

نتایج ظاهری فوری و طبیعی

نتایج عمل لیفت سینه با نخ آپتوس فورا نمایان می‌ شود و بهتر از آن این است که، نتایج این عمل پس از چند ماه، بهتر هم می‌شود زیرا بدن کلاژن جدید و سالم تولید می‌ کند.

این روش درمانی بی خطر است.

عمل لیفت سینه با نخ آپتوس توسط FDA تائید شده‌است، زیرا این ماده کاملا ایمن است و بدن آن را پس نمی‌ زند.

قابلیت شخصی سازی درمان

به کمک انواع مختلفی از نخ‌ های موجود و قابلیت تزریق آنها از زوایای مختلف بدن، پزشکان می‌ توانند عمل خود را برای برآورده کردن اهداف زیبایی خاص هر بیمار، شخصی سازی کنند. به عنوان مثال، نخ‌ های نازک برای بازگرداندن حجم گونه‌ ها و چانه عالی هستند و از طرف دیگر نخ‌ های ضخیم‌ تر برای لیفت و سفت کردن پوست زیر گردن و اطراف خط فک به خوبی عمل می‌ نمایند.

گزینه غیر جراحی بدون صرف دوران نقاهت

اگرچه بسیاری از مردم تمایل دارند که با علائم اولیه افزایش سن مبارزه کنند، اما همه مایل به انجام عمل‌ های جراحی زیبایی نیستند ولی عمل لیفت سینه با نخ، نیازی به برش جراحی ندارد و جای زخمی باقی نمی‌ گذارد و فقط در یک بار مراجعه به مطب، انجام می‌ شود. پس از این عمل نیاز به حداقل دوران نقاهت دارید به این معنی که می‌ توانید برنامه منظم روزانه خود را فورا از سر بگیرید. البته باید بعضی مراقبت‌ های احتیاطی را انجام دهید اما آنها واقعا با روال عادی زندگی شما تداخل نخواهند داشت.

درمان بدون درد

نخ‌ها فقط به لایه‌های بالایی پوست وارد می‌شوند و از آنجایی که پایانه‌ های عصبی کمی در این ناحیه از پوست وجود دارند، این روش دردناک نیست. استفاده از بی‌ حس کننده‌ های موضعی از احساس هر گونه ناراحتی در حین عمل جلوگیری می‌ نمایند.

عمل مکمل برای سایر درمان‌ ها

یکی از بهترین مزیت‌های عمل لیفت سینه با نخ آپتوس، قابلیت ترکیب آن با سایر خدمات زیبایی مانند فیلر‌های پوستی و تزریق بوتاکس، بدون منع مصرف و عوارض جانبی است.

نکات و مشاوره قبل از لیفت سینه با نخ آپتوس


نکات و مشاوره قبل از لیفت سینه با نخ آپتوس

بسیاری از افرادی که با پیری پوست و افتادگی سینه درگیر هستند، برای رفع افتادگی سینه از عمل لیفت سینه با نخ آپتوس استفاده می‌ کنند. با اینحال ما اصرار داریم که یک جلسه مشاوره قبل از عمل به صورت اختیاری انجام شود تا بتوانید نگرانی‌ های خود را با پزشک در میان بگذارید و تحت معاینه قرار بگیرید.

این مشاوره به پزشک شما نشان می‌ دهد که آیا شما هم از نظر پزشکی و هم از نظر فیزیکی برای عمل رفع افتادگی سینه، مناسب هستید یا خیر و همچنین به شما این فرصت را می‌ دهد تا تمام سوالات خود را بپرسید و تصمیمی آگاهانه بگیرید.

شما می‌ توانید انتظار داشته باشید که نتایج کامل عمل لیفت سینه شما، بین ۱۸ ماه تا ۲ سال دوام داشته باشد و پس از این زمان ممکن است که نیاز به انجام عمل دوم داشته باشید زیرا مانند هر عمل زیبایی دیگری، عمل لیفت سینه، نمی‌ تواند روند پیری را متوقف کند بلکه فقط آن را کاهش داده و افتادگی سینه و پوست شل و چروکیده را اصلاح می‌ نماید.

فرآیند لیفت سینه با نخ آپتوس برای رفع افتادگی سینه


فرآیند لیفت سینه با نخ آپتوس برای رفع افتادگی سینه

این درمان شامل کاشت نخ‌ های آپتوس در لایه‌ های زیر پوستی برای بالا کشیدن سینه‌ ها، تقویت و حمایت از ساختار آنها است. این روش به دلیل تولید کلاژن تقویت شده در پوست با گذشت زمان، نتایج فوری و چندگانه‌ ای ارائه می‌ دهد. نخ‌ های آپتوس برای استفاده در صورت و بدن، در جهت اهداف زیبایی شناختی و ضد پیری بسیار محبوب هستند.

برای انجام این روش درمانی، ناحیه مورد نظر با استفاده از بی حسی موضعی و یا تزریقی، بی حس می‌ شود. سپس نخ‌ ها را به ناحیه سینه وارد می‌ کنند و در نتیجه، یک شبکه از نخ‌ ها در زیر پوست ایجاد می‌ شود. با کشیدن این نخ‌ها سینه‌ ها به بالا کشیده می‌ شوند و در جای خود محکم و ثابت می‌ شوند.

آسیبی که در این روش به پوست وارد می‌ شود موجب ایجاد یک واکنش درمانی در بدن می‌ شود که این امر باعث ایجاد کلاژن جدید و همچنین تقویت الیاف الاستین در پوست می‌ گردد. با گذشت زمان نخ‌ ها جذب می‌ شوند و سینه‌ های پرتر و پوستی صاف‌ تر و خوش رنگ‌ تر باقی می‌ ماند. بسته به وسعت ناحیه‌ ای که باید درمان شود، این عمل بین ۳۰ دقیقه تا یک ساعت طول می‌ کشد.

بایدها و نبایدهای لیفت سینه با نخ آپتوس


نبایدها

 • از وارد کردن فشار به سینه‌ ها خودداری نمائید. تا دوشب بعد از عمل به پشت بخوابید.
 • به مدت ۲۴ ساعت از مصرف مشروبات الکلی خودداری نمائید.
 • به مدت ۴۸ ساعت بعد از عمل فعالیت‌ های شدید انجام ندهید. (این فعالیت ها شامل رفتن به باشگاه، دویدن و شنا نیز می‌ شود) ورزش سبک و پیاده روی بعد از ۴۸ ساعت مشکلی ندارد.
 • حداقل تا ۴۸ ساعت پس از عمل از هرگونه فعالیتی که در اثر آن ممکن است مناطق تحت درمان، آلوده شود (مانند سونا، اتاق بخار، خوابیدن در ساحل، باغبانی، تمیزکاری و شنا) اجتناب نمائید.

بایدها

 • مایعات زیادی بنوشید.
 • در صورت نیاز پس از عمل، از کمپرس سرد بر روی ناحیه تحت درمان استفاده کنید.
 • در صورت لزوم برای تسکین درد، پاراستامول مصرف نمائید.

لیفت (بالا کشیدن) سینه با نخ آپتوس برای چه کسانی مناسب است؟


ابتدا باید یک جلسه مشاوره اولیه را برنامه ریزی کنیم و قبل از اینکه شما را برای این عمل مناسب بدانیم باید واجد شرایط بودن شما را بررسی کنیم. در این مرحله اهداف زیبایی شناختی شما را تعیین می‌ کنیم، مناطق مشکل دار شما را ارزیابی نموده و سابقه پزشکی شما را بررسی می‌ نمائیم. کسانی که ممکن است واجد شرایط نباشند عبارتند از:

 • زنان باردار، مبتلا به دیابت یا بیماری خود ایمنی
 • بیمارانی که سابقه سرطان در گذشته و یا در حال حاضر دارند.
 • بیمارانی که دارای پروتز در سینه‌ های خود هستند.
 • بیمارانی که دارای اختلالات خونریزی هستند.

هزینه لیفت سینه با نخ آپتوس


هزینه لیفت سینه با نخ آپتوس به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

 • چه تعداد نخ در سینه قرار داده می‌ شود و جنس نخ‌ ها از چیست؟
 • گواهینامه‌ها و تجربه پزشک شما
 • محل انجام عمل
 • اینکه آیا شما نیاز به مراقبت‌های درمانی اضافی دارید یا خیر؟

سوالات متداول


آیا بالا کشیدن سینه با نخ آپتوس خطر دارد؟

نخ‌ های آپتوس بسیار بی خطر هستند. نخ‌ های آپتوس از موادی ساخته می‌ شوند که قابل جذب در بدن هستند و خطر آلرژیک بسیار کمی دارند زیرا با بدن انسان سازگارند. نخ‌ های آپتوس توسط FDA تائید شده و برای استفاده در عمل‌ های زیبایی و بالا کشیدن پوست و بافت‌ ها ساخته شده‌ اند.

ماندگاری لیفت سینه با نخ آپتوس چه مدت است؟

نتایج مربوط به عمل‌ های انجام شده با نخ‌ های آپتوس تقریبا در تمام نقاطی که از آنها استفاده می‌ گردد، مدت زمان یکسانی دارند. نتایج ممکن است ۲ تا ۳ سال پس از عمل باقی بمانند.

آیا لیفت سینه با نخ آپتوس طی جلسات متعدد صورت می‌ گیرد؟

اگر می‌ خواهید که از نتایج دراز مدت این عمل لذت ببرید، به پی‌گیری‌ های منظم برای حفظ اثرات درمانی لیفت سینه نیاز دارید.

چه نوع سینه‌ هایی برای عمل لیفت سینه با نخ‌ های آپتوس مناسب هستند؟

لیفت سینه بدون جراحی برای زنانی که سینه‌ های کوچک‌تر دارند (کاپA یا کاپB) و می‌ خواهند حالت جوانی و سفتی سینه‌ های خود را دوباره بدست بیاورند، ایده‌آل است. لیفت سینه با نخ برای زنانی که سینه‌ های بزرگی دارند مناسب نیست.

آیا عمل بالا کشیدن سینه با نخ آپتوس زخمی بر جای می‌ گذارد؟

خیر. برش‌ های ایجاد شده برای ورود نخ‌ ها، آنقدر کوچک هستند که بدون بر جای گذاشتن اثری، بهبود می‌ یابند.

چه مدت بعد از لیفت سینه با نخ‌ های آپتوس می‌ توانم فعالیت کنم؟

عمل لیفت سینه با نخ آپتوس، غیر جراحی است و نیاز به دوران نقاهت ندارد. بنابراین می‌ توانید بدون صرف زمان قابل توجهی برای بهبودی، به برنامه روزانه خود ادامه دهید.

آیا عمل لیفت سینه با نخ آپتوس نیاز به آمادگی قبلی دارد؟

داشتن آمادگی خاصی لازم نیست. به علت اینکه فقط از بی حسی موضعی استفاده می‌ شود نیازی به محدود کردن غذا قبل از عمل لیفت سینه با نخ نیست. این عمل نیاز به دوران نقاهت ندارد، بنابراین شما به آنگونه که برای عمل جراحی لیفت صورت نیاز داشتید، اصلا نیازی به آماده‌ سازی محلی برای استراحت ندارید.

برای ماندگاری بیشتر اثر لیفت سینه با نخ آپتوس چه کارهایی پیشنهاد می‌ شود؟

کارهای زیادی وجود دارند که می‌ توانید انجام دهید تا نتایج لیفت سینه با نخ شما، طولانی‌ تر بمانند. به شما توصیه می‌ شود که سیگار را ترک کنید، پوست را آبرسانی کنید، در مصرف الکل اعتدال داشته باشید، هنگام بیرون رفتن از کرم ضد آفتاب استفاده نمائید، قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید را محدود کنید و ویتامین‌ ها و مکمل‌ های مفید برای پوست مصرف نمائید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *