تزریق ژل پروفایلو: جدیدترین درمان برای رفع چین و چروک و کلاژن سازی

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

پروفایلو جدیدترین ژلی است که به‌طور اختصاصی برای مقابله با پیری طراحی شده است، ژل پروفایلو پوست را از طریق تحریک تولید کلاژن و الاستین هم‌زمان صاف و محکم می‌کند. ژل جدید و پیشرفته پروفایلو حاوی غلظت بالایی از هیالورونیک اسید است که بافت و خاصیت کشسانی پوست را هنگام تزریق در ناحیه‌های هدف بهبود می‌دهد. با تزریق ژل پروفایلو ساختار پوست از طریق تجدید ذخایر کلاژن و کلاژن‌سازی بازیابی می‌شود. آب‌رسانی عمقی دیگر خاصیت مهم ژل پروفایلو است که درخشندگی و شادابی جوانی را به پوست برمی‌گرداند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی تزریق ژل پروفایلو و یا برای رزرو نوبت در مطب دکتر الناز احمدی متخصص پوست و مو، با شماره تلفن 02122026697 تماس حاصل فرمایید.

مزایای تزریق ژل پروفایلو


ژل پروفایلو به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فردی که در التیام‌بخشی بافت دارد، به عنوان دستاوردی تحسین‌برانگیز در داروهای ضد پیری معرفی می‌شود. پروفایلو برخلاف فیلرها باعث برجستگی و حجم‌دهی بیش از اندازه پوست نمی‌شود و به کمک آن می‌توان چین و چروک‌ها و خطوط ریز را صاف کرد و پوست شل و افتاده را به روشی نامحسوس اما مؤثر کشید. این ویژگی پروفایلو را به درمان محبوب بیمارانی تبدیل کرده است که می‌خواهند پوستشان را به گونه‌ای جوان و شاداب کنند که کاملاً طبیعی به نظر برسد. تزریق ژل پروفایلو مزایای متعددی دارد که از آن جمله می‌توان به رفع شلی و افتادگی پوست، تقویت پوست و بهبود بافت پوست در ناحیه‌هایی اشاره کرد که درمان آنها با روش‌های دیگر دشوار است. دیگر ویژگی‌ها و فواید تزریق ژل پروفایلو عبارت است از:

  • تحریک تولید چهار نوع کلاژن و الاستین مختلف؛
  • بهبود آب‌رسانی و رطوبت پوست؛
  • بازیابی درخشندگی و طراوت پوست؛
  • کاهش چین و چروک‌ها و خطوط ریز؛
  • بهبود خاصیت کشسانی پوست؛
  • کشیدن پوست شل و افتاده و رفع شلی پوست؛
  • سفت و محکم کردن پوست؛
  • برجسته‌سازی ناحیه‌های گود رفته یا فرورفته؛
  • تقویت و محکم کردن بافت پوست و
  • درمانی غیرتهاجمی با دوران نقاهت بسیار کوتاه.

تزریق ژل پروفایلو در زعفرانیه


پروفایلو ژل مرطوب‌کننده تزریقی و مغذی است که باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین طبیعی می‌شود تا پوستی شاداب، جوان و بدون نقص به دست بیاید.

 

تزریق ژل پروفایلو

 

فرمولاسیون استثنائی پروفایلو برای جوانسازی پوست آن را به یکی از نخستین ژل‌های بر پایه هیالورونیک اسید (HA) تبدیل کرده است که ضمن جوانسازی و ترمیم بافت پوست، شلی پوست را نیز مستقیماً درمان می‌کند. ژل پروفایلو به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فردی که برای التیام‌بخشی بافت‌ها دارد، درمانی فوق‌العاده برای رفع شلی پوست و از بین بردن چین و چروک‌ها به شمار می‌آید؛ مطالعات بالینی و مروی متعدد ویژگی‌های استثنائی ژل پروفایلو را تأیید کرده است. ژل پروفایلو یکی از قوی‌ترین ژل‌های آب‌رسان هیالورونیک اسیدی موجود در صنعت زیبایی است که می‌تواند باعث تولید چهار نوع کلاژن و الاستین مختلف شود و به‌این‌ترتیب پوستی محکم، شاداب و باطراوت را برای متقاضیان جوانسازی پوست به ارمغان بیاورد. نتایج لیفت و محکم کردن پوست حاصل از تزریق پروفایلو بیش از شش ماه ماندگاری دارد، چرا که پروفایلو توانایی بدن را برای جوان‌سازی و تولید پروتئین‌های کلاژن و الاستین به تدریج افزایش می‌دهد. پس از تزریق ژل پروفایلو پوستی سالم‌تر، شاداب‌تر و بدون فرورفتگی‌های ناشی از پیری خواهید داشت که کاملاً طبیعی و متعادل به نظر می‌رسد.

سازو کار اثرگذاری ژل پروفایلو


پروفایلو درمان تزریقی غیرجراحی است که اگر در نقاط حساس معین تزریق شود، باعث تقویت، رطوبت‌رسانی و کشیده شدن پوست می‌شود. هیالورونیک اسید تزریق شده در پوست به تدریج پخش می‌شود و از نقطه تزریق دور می‌شود تا حمایت ساختاری و آب‌رسانی را در ناحیه‌ای گسترده‌تر انجام دهد. پس از جا افتادن ژل پروفایلو، فرمولاسیون پیشرفته‌اش فرایند جوان‌سازی پوست را از طریق راه‌اندازی توانایی طبیعی بدن برای تولید پروتئین‌های الاستین و کلاژن شروع می‌کند.

انتظار می‌رود که بهبود بافت و رفع شلی پوست در یک ماه نخست پس از درمان اولیه کاملاً محسوس باشد. اکثر بیماران باید درمان را دو بار در سال برای حفظ نتیجه به دست آمده تکرار کنند.

کدام ناحیه‌ها را می‌توان با تزریق ژل پروفایلو درمان کرد؟


ژل پروفایلو برای آب‌رسانی، صاف کردن و تقویت پوست بسیاری از نقاط بدن، از جمله صورت، گردن، بازوها، زانوها، دست‌ها و ناحیه دکولته ایده‌آل است. ژل پروفایلو شلی و افتادگی پوست را برطرف می‌کند و در عین حال خطوط ریز و چین و چروک‌های روی پوست را با بهره‌گیری از فرمولاسیون مغذی و آب‌رسانی عمقی‌اش صاف می‌کند. ساختار فوق‌ خالص هیالورونیک اسید پروفایلو به جذب و نگهداشت آب در عمیق‌ترین لایه‌های پوست کمک می‌کند و در عین‌حال ذخایر الاستین و کلاژن تازه را تجدید می‌کند. در نتیجه پس از تزریق ژل پروفایلو شاهد بهبود چشمگیر بافت، درخشندگی و استحکام پوست خواهیم بود و با پوستی با چین و چروک‌های بسیار کمتر مواجه خواهیم شد.

 

درمان با ژل پروفایلو

 

 تزریق ژل پروفایلو در صورت

پروفایلو به دلیل اثر تحریک‌کنندگی قوی که بر تولید کلاژن و الاستین دارد، به عنوان «لیفت تزریقی» نیز شناخته می‌شود. با تجدید ذخایر این پروتئین‌های ساختاری مهم که در عمق پوست جای دارند، می‌توان لیفت غیرجراحی را بر روی ناحیه‌های مختلف صورت انجام داد. تزریق ژل پروفایلو برای رفع شلی گونه‌ها، از بین بردن خط خنده دور دهان، رفع غبغب، حمایت از خط فک و خوش‌تراش کردن فک ایده‌آل است.

تزریق ژل پروفایلو در گردن

ژل پروفایلو با هدف رفع دلایل اصلی افتادگی پوست در ناحیه دکولته و گردن انجام می‌شود. میزان ذخیره کلاژن، الاستین و چربی در این ناحیه خاص به مرور زمان کمتر می‌شود و در نتیجه چین و چروک‌ها و خطوطی روی گردن ایجاد می‌شود که به «گردن بوقلمونی» معروف است. خوشبختانه به لطف مزایای متحول‌کننده پروفایلو می‌توانیم ساختار پوست گردن را محکم و فرورفتگی خطوط ریز را پر کنیم.

تزریق ژل پروفایلو در دست

پروفایلو برای رفع خطوط ریز و چروک‌های روی دست نیز فوق‌العاده است. ژل پروفایلو با فرمولاسیون مبتنی بر هیالورونیک اسید و آب‌رسانی عمقی باعث می‌شود که پوست نازک و ظریف دست‌ها آب بیشتری در خود نگه دارد و در نتیجه پوست چروکیده و پیر محکم و جوان می‌شود.

تزریق ژل پروفایلو در بازو

تزریق ژل پروفایلو درمانی مؤثر برای شل شدن و چروک‌های پوست دور بالای بازو است. برای آن که مشکلاتی مانند چربی دور بازو مستقیماً هدف گرفته شود، متخصصان کلینیک ما پروفایلو را در ناحیه‌های مهم بازو تزریق می‌کنند تا خاصیت کشسانی، حمایتی و قدرت پوست بازیابی شود.

قبل و بعد از تزریق ژل پروفایلو


تصویرهای زیر عکس‌های قبل و بعد بیمارانی است که برای تزریق پروفایلو به کلینیک … مراجعه کرده‌اند. اثر لیفت، محکم کردن و آب‌رسانی پوست در اثر تزریق ژل پروفایلو در عکس‌های زیر کاملاً مشخص است.

 

قبل و بعد از ژل پروفایلو

 

آیا تزریق ژل پروفایلو دردناک است؟


ژل پروفایلو به طور یکنواخت زیر پوست پخش می‌شود. با توجه به غلظت بالای هیالورونیک اسید، کافی است که ژل فقط در چند نقطه حساس و مهم در هر سمت صورت تزریق شود. به همین دلیل تزریق ژل پروفایلو برای بیماران راحت‌تر است، ضمن این‌که با همین چند تزریق حداکثر اثر لیفت به دست می‌آید.

آیا پس از تزریق ژل پروفایلو باید استراحت کنم؟ عوارض بعد از تزریق چیست؟


خیر، نیازی به استراحت کردن نیست. ممکن است محل تزریق کمی ورم کند یا کبود شود، اما این عوارض خفیف است و به راحتی می‌توانید آنها را با لوازم آرایش معدنی بپوشانید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی