آفر ویژه 10% روی تمامی خدمات برای همراهان همیشگی

لیفت ران با نخ آپتوس برای درمان شلی و افتادگی ران

این مقاله جهت اطلاعات عمومی است و خدمات این مقاله در کلینیک انجام نمی شود

قسمت داخلی ران با افزایش سن شل میشود. این مشکل بین زنان شایع تر است. معمولا تلاش برای از بین بردن چین و چروک با ماساژ یا ورزش چندان موفقیت آمیز نخواهد بود. کاهش وزن ناگهانی هم یکی از دلایل ایجاد چین و چروک و شل شدن ران ها است.  به همین دلیل APTOS (آپتوس) محصولی ویژه برای رفع مشکلات و تقویت پوست در ناحیه ران تولید کرده است.

لیفت ران با نخ آپتوس

لیفت ران با نخ آپتوس

آپتوس درمان ویژه ای برای رفع افتادگی و شلی ران ارائه میدهد که به طور کامل با ویژگی های آناتومیک ناحیه ران مطابقت دارد. نخ های آپتوس از پلی لاکتیک اسید تشکیل شده اند و قابل جذب هستند. این نخ ها باعث تحریک فرایند جوانسازی پوست در سطح سلولی میشوند. تخریب بافت زیر پوست با میکرودوز های ماده هیدرولیز شده تا 360 روز اثر گذارند. علاوه بر این پلی لاکتیک اسید باعث تولید کلاژن جدید میشود و درنتیجه یک پوشش حمایتی انعطاف پذیر در زیر پوست ایجاد میکند که حدود دو سال از پتوز (افتادگی پوست) جلوگیری میکند.

مزایای لیفت ران با نخ آپتوس چیست؟

با وجود اینکه ممکن است به خاطر پیری بیش از حد نیاز به جراحی تهاجمی تری داشته باشید اما لیفت ران با نخ آپتوس میتواند حداقل علائم پیری را کاهش دهد. لیفت ران با نخ نسبت به جراحی سنتی چندین مزیت دارد:

 • لیفت ران با نخ آپتوس هزینه های کمتری دارد
 • یک روش کم تهاجمی است که بدون خونریزی و درد انجام میشود
 • بیمار بعد از درمان میتواند فورا به فعالیت ها و کار روزانه برگردد
 • نتایج درمان کاملا طبیعی هستند
 • نتایج درمان بیشتر از یک سال ماندگارند
 • علاوه بر اثرات سفت کننده و لیفتینگ باعث تحریک تولید کلاژن میشود و درنتیجه بافت پوست بهبود میابد

یکی دیگر از مزایای این روش این است که بیمار نیاز به بیهوشی ندارد. شما همچنین میتوانید لیفت با نخ را در کنار سایر درمان های زیبایی انجام دهید تا بیشترین نتیجه را بگیرید.

مراحل لیفت ران با نخ آپتوس و دوره نقاهت

مراحل لیفت ران با نخ آپتوس و دوره نقاهت

ابتدا با با پزشک مشورت کنید تا در صورت نیاز  مصرف هر گونه داروی یا موادی که با درمان شما تداخل دارد را حدف کنید. سپس باید برای مرحله ی علامت گذاری و تمیز کردن ناحیه درمان آماده شوید. در مرحله بعد باید تحت بیهوشی موضعی قرار بگیرید.

بعد از بی حس شدن ناحیه درمان نخ های آپتوس در لایه زیر پوستی زیر خطوط علامت گذاریی شده قرار داده میشوند. مدت زمان درمان با توجه به تعداد نخ ها میتواند 30 دقیقه تا دو ساعت طول بکشد.

با توجه به اینکه نخ ها باعث بالا رفتن پوست میشوند معمولا نتایج درمان بلافاصله قابل مشاهده است. نخ ها زیر پوست پنهان میشوند بنابراین جای زخمی روی پوست دیده نمیشود و شما فقط به یک یا دو روز استراحت نیاز دارید.

بعد از لیفت ران با نخ آپتوس

مزایای لیفت ران با نخ آپتوس چیست؟

ابتدا ناحیه درمان دچار تورم و کبودی خفیف میشود که یک وضعیت موقتی است و باید در کمتر از یک هفته برطرف شوند. برای کاهش این علائم میتوانید از کمپرس یخ استفاده کنید. به مدت دو هفته  از قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید بپرهیزید. انجام فعالیت های مانند ورزش برای شما مفید خواهد بود. تا چند وقت پس از درمان از مصرف نوشیدنی های داغ و حمام آب گرم و همچنین از لایه برداری شیمیایی و ماساژ خودداری کنید.

شما میتوانید برای کوتاه کردن دوره نقاهت از برخی روش های زیبایی مانند درمان با ریز جریان های الکتریکی استفاده کنید.

اگر بعد از لیفت با نخ آپتوس دچار درد یا ناراحتی شدید ممکن است استفاده از تینول برای درمان مشکل شما مناسب باشد. در برخی موارد ممکن است نیاز به مسکن های تجویزی قوی داشته باشید. لیفت با نخ در آینده میتواند نتایج درمان طولانی تری داشته باشد. در صورت لزوم نخ ها هم به راحتی حذف میشوند.

این مقاله جهت اطلاعات عمومی است و خدمات این مقاله در کلینیک انجام نمی شود

نتایج لیفت ران با نخ آپتوس

نتایج لیفت ران با نخ آپتوس

نتیجه بلافاصله بعد از درمان قابل مشاهده است. نخ های خاردار بافت های نرم را در موقعیتی مطلوب از نظر زیبایی تثبیت میکنند. با توجه به پلی لاکتیک اسیدی بودن نخ ها، در پایان هفته روند جوانسازی فعال میشود و نتیجه درمان بهتر میشود. نتیجه درمان با نخ های قابل جذب تقریبا تا دو سال ماندگار است.  تداوم نتیجه درمان به استعداد ژنتیکی، سبک زندگی بیمار و رعایت توصیه های پزشک بستگی دارد.

نخ ها پس از جذب پوشش ملایم و منعطف در ناحیه درمان باعث انعطاف پذیر تر شدن پوست میشوند و از افتادگی بیشتر جلوگیری میکنند.

عوارض جانبی احتمالی لیفت ران با نخ آپتوس چیست؟

این درمان به طور شگفت انگیزی بی خطر است. نخ های آپتوس از طریق سوزن وارد بافت زیرین پوست میشوند و نیازی به جراحی ندارند و با گذشت 6 تا 8 ماه جذب میشوند.

بسته به نوع نخ های مورد استفاده و مناطق تحت درمان ممکن است دچار کبودی شوید.

به مدت 3 تا 5  روز پس از عمل تورم و درد خفیفی را تجربه خواهید و تا 2 هفته اندکی احساس سفتی خواهید داشت. گودی خفیف و موقتی پوست هم یکی دیگر از علائم است که در عرض چند روز برطرف میشود.

در نهایت ممکن است دچار عوارض جدی تری مانند عفونت و آسیب عصبی شوید که بسیار نادرند.

عوارض جانبی لیفت ران با نخ معمولا قابل کنترلند. در مواردی مانند جابجایی یا اکستروژن ممکن است نیاز به برداشتن نخ باشد.

لیفت ران با نخ آپتوس برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت ران با نخ آپتوس برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت ران با نخ برای چه کسانی بیشترین فایده را دارد:

 • کسانی که سیگار نمیکشند
 • کسانی که زیاد مشروب نمیخورند
 • کسانی که مبتلا به بیماری جدی که نیاز به جراحی دارد نسیتند
 • کسانی که چربی یا پوست اضافی در امتداد خط داخلی ران ندارند
 • کسانی که سبک زندیگ سالمی دارند و میتوانند پس از جراحی آن را ادامه دهند

هزینه لیفت ران با نخ آپتوس چقدر است؟

هزینه های درمان به میزان تجریه جراح، اندازه ناحیه تحت درمان و چند عامل مهم دیگر بستگی دارد.

سوالات پرتکرار

آیا لیفت ران با نخ آپتوس درد دارد؟

این روش تحت بی حسی موضعی انجام میشود بنابراین آسیبی به شما وارد نمیشود. اما همچنان ممکن است در حین عمل کمی احساس ناراحتی داشته باشید.

اگر درد یا اضطراب برای شما نگران کننده است در روز مشاوره با پزشکتان در این باره صحبت کنید.

نتایج لیفت ران با نخ آپتوس چقدر ماندگارند؟

نخ های آپتوس به تدریج در طی شش ماه حل میشوند و در این مدت نتایج تقویت کلاژن ها بیشتر قابل مشاهده خواهد بود. ممکن است روند بهبودی شما تا یک سال طول بکشد مخصوصا اگر از نخ های خاردار یا مخروطی استفاده کرده باشید.

لیفت ران با نخ در ترکیب با چه درمان هایی اعث بهتر شدن نتیجه درمان میشوند؟

 لیفت ران با نخ آپتوس را میتوان با سایر روش های درمانی مانند آلترالیفت (هایفو)  یا فرکانس رادیویی با میکرونیدلینگ ترکیب کرد تا لیفتینگ شما نتیجه طبیعی تری داشته باشد.

آیا نوع نخ آپتوس در نتایج درمان تایثر گذار است؟

بله. این نکته بسیار مهم است که از کدام نوع نخ آپتوس استفاده میکنید. نخ های آپتوس ظاهر و ضخامت متفاوتی دارند. نوع نخ بر عواملی مانند استحکام کششی، کارایی، کیفیت و هزینه درمان تاثیر گذارد است.

چند وقت پس از لیفت ران با نخ میتوانم دوش بگیرم؟

حداقل تا  12 ساعت پس از درمان از شستشو، خیس کردن و لمس ناحیه درمان خودداری کنید. هنگامی که اقدام به دوش گرفتن یا تمیز کردن ناحیه درمان کردید مراقب باشید تا 3 هفته پس از درمان از انجام ماساژ یا اسکراب با دستمال شستشو خودداری کنید.

آیا لیفت ران با نخ آپتوس باعث ایجاد جای زخم میشود؟

خیر  پس از درمان هیچگونه جای زخم یا بریگی دیده نمشیود. لیفت ران با نخ یک روش کاملا ساختاری است و با استفاده از نخ های نامرئی ریز در زیر پوست برای بالا بردن بافت ها و جوان تر و صاف تر کردن خطوط و چین چروک انجام میشود.

این مقاله جهت اطلاعات عمومی است و خدمات این مقاله در کلینیک انجام نمی شود

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
×ارتباط در واتساپ