آفر ویژه 10% روی تمامی خدمات برای همراهان همیشگی

ژل جالپرو |کاربرد، ماندگاری + سوالات متداول

جالپرو (Jalupro) یک محلول قابل تزریق و استریل با قابلیت جذب بالا است که عملکردی شبیه سایر انواع محصولات جوان کننده پوست دارد و به بهبود بافت پوست، روشن شدن پوست و کاهش چین و چروک و خطوط پوستی کمک می‌کند. جالپرو یک محصول ایمن و با اثرگذاری بالا است. این محصول منحصر به فرد که نتایج بی نظیری را به وجود می‌آورد حاوی ترکیبات ارزشمندی است که به جوان سازی پوست و افزایش شادابی آن کمک می‌کند. جالپرو توانایی بسیار بالایی در افزایش حجم پوست و آبرسانی دارد. برخی از کاربردهای این محصول عبارتند از رفع ترک پوستی، و از بین بردن چین و چروک عمیق پوستی. جالپرو یک روش درمانی چند منظوره است که به بهبود نتایج حاصل از سایر روش‌های زیبایی از قبیل لیزر درمانی و درم ابریژن کمک می‌کند. جالپرو در آن دسته از افرادی که قصد دارند لطافت پوست خود را افزایش دهند یا افرادی که برای تزریق ژل آمادگی ندارند بسیار مناسب است. از سوی دیگر می‌توان از جالپرو در کنار سایر انواع فیلر و بوتاکس به منظور کسب نتایج بهتر استفاده کرد.

بوستر پوست چیست؟


 جوانسازی پوست یک روش عالی و بی نظیر برای افزایش زیبایی و لطافت پوست است که نتایج حیرت انگیزی را به بار می‌آورد. بوستر یک روش عالی برای آن دسته از افرادی است که تمایلی به تزریق ژل برای افزایش حجم صورت خود ندارند تزریق ژل را انجام داده اند اما قصد افزایش لطافت و شادابی و سلامت پوست خود را دارند. بوستر پوست با استفاده از محصولات حاوی هیالورونیک اسید به کسب نتایج دلخواه و بهبود بافت پوست کمک می‌کند. در این روش پزشک از یک سرنگ مخصوص و کوچک استفاده می‌‌‌کند تا امکان تزریق بوستر فراهم گردد. استفاده از محصولات دیگری مانند آمینو اسیدها و هیالورونیک‌اسید می‌‌‌تواند به افزایش شادابی و حجم پوست کمک کند اما همانند ژل نتایج شگفت انگیزی را در افزایش حجم پوست یا زاویه سازی صورت ایجاد نمی‌کند.

 استفاده از این محصولات جدید باعث تحریک فرآیند تولید فیبروبلاست، تولید کلاژن و الاستین، افزایش شادابی پوست، بهبود حجم صورت، آبرسانی و افزایش کیفیت پوست خواهد شد. نتایج به دست آمده به سرعت قابل مشاهده است. افراد مختلف با شرایط متفاوت پوستی و در سنین مختلف می‌توانند متقاضی درمان با بوستر باشند تا به جوانسازی بیشتر صورت خود کمک کنند. می‌‌‌توان از این محصولات برای نقاط مختلف صورت، گردن و دست استفاده کرد. در برخی موارد نیز پزشک برای نقاط دیگری مانند اطراف و زیر چشم استفاده می‌‌‌کند تا تیرگی و پف زیر چشم برطرف شود. بوستر در نواحی دیگر مانند چانه و لب بالا، رفع خطوط ریز و چروک صورت، چانه و خط دکلته و کاربرد دارد. استفاده از بوستر پوست به بهبود آسیب دیدگی پوست ناشی از آفتاب سوختگی، خشکی پوست، افزایش حجم و مشکلات ناشی از آکنه، بافت اسکار و بالا رفتن سن کمک می‌‌‌کند. بیماران هیچ نیازی به استراحت پس از درمان با بوستر نخواهند داشت. پزشک در جلسه مشاوره و پس از انجام ارزیابی‌های اولیه به این نتیجه می‌‌‌رسد که آیا بیمار به استفاده از بوستر نیاز دارد یا خیر.

جالپرو چگونه عمل می‌‌کند؟


 

 

استفاده از ترکیب آمینو‌اسیدها که باعث تغذیه بافت‌های همبند زیر پوست می‌شود به تولید کلاژن بیشتر و جوان سازی پوست کمک خواهد کرد. بافت‌های همبند که تحت عنوان فیبروبلاست شناخته می‌شوند با بالا رفتن سن، توانایی ترمیم خود را از دست خواهند داد در نتیجه پوست شروع به چروک شدن خواهد کرد و خطوط متعددی روی پوست به وجود می‌آید.

جالپرو چگونه عمل می‌‌کند؟

به این ترتیب ترک پوستی نیز بیشتر خودنمایی می‌کند. استفاده از محصولاتی که سرشار از آمینو اسید هستند می‌تواند به بهبود عملکرد فیبروبلاست‌ها کمک کند. جالپرو یکی از محصولات سودمندی است که می‌تواند به سرعت به ترمیم بافت همبند کمک کند تا پوست سالم تر و با نشاط تر دیده شود.

کدام نوع جالپرو برای پوست من بهتر است؟


به طور کلی جالپرو به دو دسته تقسیم می‌‌‌شود که عبارتند از: کلاسیک و HMW

 • جالپرو کلاسیک بیشتر برای افراد جوان مناسب است که به تازگی اولین علائم حاصل از بالا رفتن سن در صورت آنها خودنمایی کرده است یا قصد دارند از بروز چنین مشکلاتی پیشگیری نمایند.
 • HMW حاوی مقادیر بیشتری هیالورونیک اسید است و برای افراد میانسال و مسن مناسب تر است که روی صورت آنها چین و چروک و خطوط بیشتری ایجاد شده و به آبرسانی عمیق بافت‌های خود نیاز دارند.

هر بیمار به چند جلسه درمان نیاز دارد؟


 • به طور کلی تزریق جالپرو کلاسیک طی سه جلسه انجام می‌شود که ۱۰ روز فاصله زمانی بین هر دو جلسه وجود خواهد داشت.
 • جالپرو HMW طی دو جلسه انجام می‌‌شود که ۲۰ روز فاصله زمانی بین هر دو جلسه وجود دارد.

 

آیا متقاضی درمان به جلسات مشاوره نیاز دارد؟


 پاسخ این سوال مثبت است و همه افراد قبل از انجام هرگونه روش درمانی یا زیبایی به مشاوره با پزشک خود نیاز خواهند داشت. مشاوره با متخصص پوست در زعفرانیه، ولنجک، مقدس اردبیلی به بیمار این امکان را می‌دهد ضمن مشاوره با پزشک با برنامه درمان آن آشنا شود و اطلاعات لازم در خصوص مراقبت‌های قبل و بعد از عمل را به دست بیاورد. به این ترتیب بیمار می‌تواند سوالات احتمالی خود را نیز مطرح کند و پاسخ آنها را بیابد. اگر شما تصمیم خود را برای تزریق محصولات زیبایی گرفته‌ اید باید زمان کافی به تحقیق و جستجو درباره بهترین کلینیک زیبایی در زعفرانیه، ولنجک، مقدس اردبیلی و محصولات موجود در بازار اختصاص دهید تا در نهایت به انتخاب بهترین روش درمانی بپردازید. صرف نظر از این که قبلاً سابقه تزریق ژل یا هر گونه محصول دیگری را داشته اید یا برای اولین بار به تزریق ژل می‌‌پردازید مشاوره با پزشک به یک بخش مهم از فرآیند درمان تبدیل خواهد شد.

آیا متقاضی درمان به جلسات مشاوره نیاز دارد؟

جلسه مشاوره به بیمار کمک می‌‌کند در خصوص نگرانی‌هایی که دارد با پزشک مشورت کند و پزشک بتواند به ارزیابی سلامت پوست بیمار بپردازد و با توجه به نتایج به دست آمده بهترین روش موجود برای جوان سازی پوست را معرفی کند. هرچه زمان مشاوره با پزشک نزدیک تر می‌شود احتمالاً شما این سوال را از خود خواهید پرسید که آیا قبل از مشاوره با پزشک باید کار خاصی انجام دهید. در بخش زیر به فاکتورهایی اشاره می‌کنیم که باید در جلسه مشاوره از پزشک خود بپرسید.

یک لیست تهیه کنید

 متخصص پوست در کلینیک زیبایی زعفرانیه، ولنجک، مقدس اردبیلی یک منبع عالی و معتبر برای پاسخ دادن به سوالات شما محسوب می‌شود به این ترتیب باید فهرستی از سوالات خود را تهیه کنید و در جلسه مشاوره از پزشک تان بپرسید. اگر نمی‌دانید چگونه سوالات خود را مطرح کنید بهتر است کمی تحقیق نمایید. بررسی دیدگاه‌ها و نظرات بیمارانی که به انجام روش مورد نظر شما پرداخته اند می‌تواند اطلاعات خوبی را در ارتباط با آنچه که قرار است رخ دهد در اختیار شما بگذارد. فهرست کاملی از آنچه که به ذهن تان می‌رسد را یادداشت کنید تا در جلسه مشاوره هیچ سوالی فراموش نشود.

 توصیه ما این است که مشاوره را با کسب اطلاعات لازم در خصوص تجربیات و سوابق پزشک شروع کنید و از او بخواهید تصاویر قبل و بعد از درمان بیماران قبلی خود را در اختیار شما قرار دهد تا دیدگاه بهتری در ارتباط با آنچه که قرار است انجام شود و نتایج مورد انتظار به دست بیاورید. پس از آنکه به این نتیجه رسیدید پزشک مورد نظر دارای تجربه و تخصص لازم است و اطمینان حاصل کردید که می‌تواند نتایج مورد انتظار را در اختیارتان قرار دهد برای رفتن به مرحله بعدی عجله نکنید. کمی فکر کنید و آنچه که در جلسه مشاوره گذشته است را ارزیابی نمایید.

انتظارات و اهداف خود را مشخص کنید

 قبل از جلسه مشاوره باید انتظارات و اهداف خود را مشخص نمایید. از خودتان عکس بگیرید و نقاطی که دوست دارید درمان شوند را مشخص کنید این امر به شما و پزشک کمک می‌‌کند دیدگاه واقع بینانه‌ای داشته باشید و به خوبی با ویژگی‌های طبیعی صورت خود آشنا شوید. حتی اگر شما به علت چند چروک کوچکی که روی صورت تان ایجاد شده خواستار درمان هستید بهتر است با دید باز به توصیه‌های پزشک گوش دهید. پزشک ابتدا به کمک نرم‌ افزار مخصوص صورت شما را به شکل سه بعدی ارزیابی می‌کند تا نتایجی که پس از درمان به دست می‌‌آید را مشاهده نمایید. در صورتی که به توصیه‌های پزشک خود گوش دهید نتایج بسیار خوبی را به دست خواهید آورد.

چه کسی به تزریق جالپرو می‌پردازد؟

 با توجه به استقبال گسترده افراد برای جوانسازی صورت، امروزه افراد زیادی به تزریق محصولات زیبایی می‌‌پردازند. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هر فردی که به انجام بوستر پوست می‌‌پردازد ضرورتاً پزشک نیست و ممکن است هیچ گونه پیشینه مثبتی در عرصه پزشکی نداشته باشد به همین دلیل باید قبل از انجام هرگونه اقدام خاصی به یک پزشک با تجربه مراجعه کنید تا ریسک بروز عوارض احتمالی به حداقل برسد.

در خصوص ماندگاری نتایج به دست آمده سوال بپرسید

ماندگاری نتایج به دست آمده به فاکتورهای متعددی از قبیل محصول مورد استفاده، دوز محصول تزریق شده و محل تزریق بستگی دارد. به طور کلی فیلرهای هیالورونیک اسید حدود ۶ تا ۱۸ ماه ماندگاری دارند و در صورتی که شما از نتایج به دست آمده کاملاً راضی هستید می‌توانید برای تزریق مجدد و حفظ نتایج کسب شده مجدداً به پزشک مراجعه نمایید. نکته جالبی که در ارتباط با فیلرهای هیالورونیک اسید وجود دارد این است که در صورت عدم رضایت از نتیجه به دست آمده می‌توانید با تزریق آنزیم مخصوص صورت خود را به شرایط قبل از تزریق برگردانید. به این ترتیب اثر ژل طی مدت ۲۴ ساعت از بین خواهد رفت.

محصول مورد استفاده را بشناسید

هنگامی که به مسئله بوستر پوست و فیلر می‌‌رسیم با انواع مختلفی از محصولات در بازار مواجه خواهیم شد. اکثر فیلرها حاوی هیالورونیک اسید هستند، قندی که به طور طبیعی در بدن وجود دارد و می‌تواند تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود آب را نگه دارد. برخلاف این واقعیت که هیالورونیک اسید از ترکیبات پایه مشابه ساخته می‌شود، نحوه متصل شدن مولکولهای هیالورونیک اسید متفاوت است یعنی نتایج به دست آمده با توجه به نوع محصول مورد استفاده متفاوت خواهد بود. شما باید با پزشک خود مشورت کنید و بدانید از چه محصولی قرار است استفاده شود و دلیل استفاده از آن محصول چیست.

آماده شدن برای تزریق


 شما می‌توانید با پیروی کردن از نکاتی که در بخش زیر به آنها اشاره می‌کنیم برای تزریق موفقیت ‌آمیز بوستر پوست آماده شوید:

 • تا یک هفته قبل از تزریق از مصرف داروهای رقیق کننده خون و محصولاتی که باعث دفع آب بدن می‌شوند مانند کافئین، جینکو بیلوبا (کُهَن‌دار یا گینکو)، ویتامین ای، چای کوهی، روغن ماهی، روغن پامچال، آسپرین، ایبوپروفن یا محصولات مشابه خودداری کنید زیرا این محصولات می‌‌توانند باعث کبودی، تشکیل توده یا جلوگیری از افزایش حجم ناحیه مورد نظر شوند.
 • تا یک هفته قبل از تزریق از محصولات حاوی ترتینوئین، رتینال، رتینوئید، گلیکولیک اسید، پیلینگ شیمیایی و هر محصولی که باعث حساسیت پوست می‌شود خودداری کنید.
 • به مدت ۷۲ ساعت قبل از تزریق به شدت از مصرف غذاهای فرآوری شده خودداری کنید زیرا باعث دفع شدن آب بدن خواهند شد. در عوض به مصرف خوراکی‌هایی از قبیل اسفناج، کلم و کرفس بپردازید زیرا سطح ویتامین k را افزایش می‌‌دهند.
 • تا ۴۸ ساعت قبل و بعد از درمان مقادیر بسیار زیادی آب بنوشید تا هیالورونیک اسید بتوانند با آب و سایر هیالورونیک اسیدهای موجود در بدن واکنش بدهد.
 • تا ۲۴ ساعت قبل از درمان از مصرف قرص آرنیکا یا هرگونه محصول ضد التهاب اجتناب کنید زیرا باعث کبودی و تورم خواهند شد.
 • به مدت ۲۴ ساعت قبل از درمان از رفتن به سونا خودداری کنید زیرا آب بدن را دفع می‌کند.
 • به مدت ۲۴ ساعت قبل از تزریق از انجام دادن فعالیت جسمانی سنگین خودداری کنید زیرا ژلی که تزریق می‌شود به مقدار بسیار زیادی آب نیاز دارد تا بتواند نتیجه دلخواه شما را به وجود بیاورد به این ترتیب نداشتن فعالیت جسمانی تا ۲۴ ساعت کاملا ضروری است.

نحوه جوانسازی پوست با جالپرو در زعفرانیه، ولنجک


فقط زمانی به انجام این روش درمانی بپردازید که به یک پزشک با تجربه و آموزش دیده مراجعه کرده اید در غیر این صورت باید منتظر عوارض حاصل از درمان باشید. متخصص پوست در زعفرانیه، ولنجک، مقدس اردبیلی پودر آمینو اسید را با محلول هیالورونات سدیم ترکیب می‌کند تا برای تزریق آماده شوند. او محلول آماده شده را به کمک سرنگ و به آرامی زیر پوست تزریق می‌کند. پزشک قبل از شروع تزریق از کرم بی حس کننده استفاده می‌کند تا شما در طول درمان دچار درد و ناراحتی نشوید.

نحوه جوانسازی پوست با جالپرو در ولنجک

پزشک از روش‌های مخصوص برای تزریق استفاده می‌نماید. مقدار محلول مورد نیاز برای تزریق به وسعت ناحیه مورد نظر بستگی دارد اما بهتر است از تزریق مقادیر بیش از حد محلول جلوگیری شود تا از بروز مشکلاتی مانند قرمزی و تورم اجتناب گردد. پزشک پس از تزریق در صورت نیاز به ماساژ دادن ناحیه مورد نظر خواهد پرداخت تا محلول تزریق شده به خوبی شکل بگیرد. در صورتی که شما به یک مرحله دیگر تزریق نیاز داشته باشید بهتر است حداقل سه روز صبر کنید سپس برای تزریق مجدد به پزشک مراجعه نمایید. پس از درمان باید از قرار گرفتن در معرض گرما خودداری کنید تا تورم ایجاد شده از بین برود. این نوع فیلر جدید به کاهش چین و چروک و خطوط عمیق پوستی کمک می‌کند و ترک پوستی حاصل از بارداری یا کاهش وزن را در ناحیه داخلی ران و سایر نقاط برطرف می‌نماید. جالپرو ضمن آبرسانی به پوست به عنوان روشی برای افزایش زیبایی صورت و افزایش ماندگاری نتایج به دست آمد مورد استفاده قرار می‌گیرد. پزشک باید این محصول را در جای تاریک و در دمای اتاق نگهداری کند.

فرایند تزریق چقدر طول می‌کشد؟


 معمولاً فرایند تزریق جالپرو طی مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه انجام می‌‌شود که البته این مسئله به قسمتی که قرار است درمان شود وبه  استفاده یا عدم استفاده از کرم بی حس کننده بستگی دارد. پس از آن که جالپرو درون پوست تزریق شد بیمار می‌تواند فوراً نتایج اولیه از قبیل افزایش آبرسانی، افزایش حجم پوست و کاهش علائم پیری را مشاهده کند.

از جالپرو برای چه مواردی استفاده می‌شود؟


 از این محصول زیبایی به منظور بهبود تعداد زیادی از مشکلات پوستی از قبیل پیری پوست ناشی از آفتاب سوختگی، چین و چروک و خطوط ریز صور،ت بافت اسکار و ترک پوستی استفاده می‌شود. می‌توان از این محصول همراه با بوتاکس، لیزر درمانی و پیلینگ شیمیایی استفاده کرد تا نتایج مثبتی از درمان به دست بیاید. جالپرو مخصوص افراد مسن حاوی اسید بیشتری است و افزایش بیشتر حجم پوست را در نواحی مختلف از قبیل خط دکلته، گردن، دست، رفع بافت اسکار و رفع خط اخم به دنبال خواهد داشت. این محصول همچنین به آبرسانی پوست صورت و افزایش لطافت بیشتر آن کمک می‌کند.

از جالپرو برای درمان چه نقاطی می‌توان استفاده کرد؟


از جالپرو برای چه مواردی استفاده می‌شود؟

از این محصول می‌توان برای درمان صورت، گردن، خط دکلته، زیر بغل، دست، قسمت داخلی ران، شکم و قسمت داخلی زانو استفاده کرد.

مراقبت‌های پس از تزریق شامل چه مواردی است؟


 هرچه اطلاعات بیشتری در خصوص فرآیند بهبود و مراقبت‌های پس از تزریق به دست بیاورید راحت تر می‌توانید با مراحل درمان کنار بیایید. به طور کلی فرآیند بهبود شامل سه مرحله است که در بخش زیر به آنها اشاره می‌کنیم. طی مدت ۲ تا ۴ هفته پس از تزریق شما مراحل زیر را تجربه خواهید کرد:

 • بهبودی اولیه سطح پوست و کنترل توده‌های ایجاد شده
 • تغییر شکل و ضخامت پوست
 • کسب نتایج نهایی و پایدار

بروز مقداری کبودی و تورم پس از تزریق طبیعی است و شما شاهد قرمزی، کبودی و تورم، حساسیت یا خارش در اطراف محل تزریق خواهید بود. از خارش، ماساژ دادن و یا کندن پوسته‌های اطراف محل تزریق خودداری کنید. همه این موارد طبیعی است و طی مدت چند ساعت تا چند روز به طور کامل برطرف می‌شود. در صورتی که این علائم پس از سه روز برطرف نشد باید با متخصص پوست در زعفرانیه، ولنجک، مقدس اردبیلی تماس بگیرید. در صورت نیاز می‌توانید از استامینوفن یا محصولات مشابه برای کاهش درد استفاده کنید. می‌توانید در روزهای بعد از مقداری روغن نارگیل استفاده کنید اما برخی از افراد ترجیح می‌‌دهند از آرنیکا که یک روغن طبیعی است به منظور کاهش تورم در ناحیه مورد نظر استفاده نمایند. در ۲۴ ساعت اول پس از تزریق از انجام دادن فعالیت ورزشی سنگین و یا قرار گرفتن در معرض نور آفتاب و گرما و همچنین مصرف مشروبات الکلی خودداری کنید تا ریسک بروز کبودی، قرمزی یا خارش در ناحیه مورد نظر به حداقل برسد. در صورت بروز تورم می‌توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید.

به وجود آمدن هرگونه توده یا برجستگی در ناحیه تزریق طبیعی است که به تزریق و تورم ایجاد شده ارتباط دارد و ضرورتاً ارتباطی به محصول تزریق شده ندارد. توده‌های ایجاد شده به طور طبیعی برطرف می‌‌شوند که گاهی اوقات حدود دو هفته طول می‌‌کشد تا به طور کامل از بین بروند. پس از آنکه تورم از بین رفت اما هنوز توده‌ ای باقی مانده بود می‌توانید به آرامی و با ماساژ خفیف آن را برطرف کنید. به این ترتیب روزی ۲ تا ۳ مرتبه و به مدت ۱۰ دقیقه به ماساژ دادن آن ناحیه بپردازید تا به تدریج از بین برود. نباید تصور کنید که نتایج اولیه همان نتایج نهایی حاصل از درمان است. تعدادی از بیماران هنگامی که نتایج به دست آمده را مشاهده می‌کنند عصبی می‌شوند زیرا شکل و ظاهر بدن آنها طی مدت دو هفته اول پس از تزریق دستخوش تغییرات فراوان می‌شود که این پدیده کاملاً طبیعی است و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. ممکن است در مراحل اول درمان متوجه نامتقارن بودن نواحی خاص صورت یا بدن خود شوید که این مشکل طی مدت یک ماه پس از درمان برطرف خواهد شد.

ماندگاری نتایج به دست آمده چقدر است؟


ماندگاری نتایج به دست آمده چقدر است؟

نتایج حاصل از درمان تا ۶ ماه باقی می‌ماند با این حال تزریق جالپرو به صورت ماهانه می‌‌تواند به افزایش طول عمر نتایج به دست آمده کمک کند.

چه افرادی می‌‌توانند متقاضی تزریق جالپرو باشند؟


 همه ی افرادی که می‌خواهند عوارض حاصل از بالا رفتن سن از قبیل چین و چروک خود را از بین ببرند و به بهبود حجم نقاط خاصی از صورت خود از قبیل گونه و لب بپردازند متقاضیان مناسبی برای تزریق این محصول زیبایی هستند. جالپرو می‌‌تواند به رفع ترک پوستی نیز کمک کند.

عوارض جانبی جالپرو چیست؟


اگرچه ترکیبات موجود در این محصول زیبایی در بدن انسان نیز وجود دارند احتمال بروز برخی عوارض جانبی از قبیل درد، قرمزی، تورم، خارش و کبودی نیز وجود دارد. البته این عوارض جانبی معمولاً طی مدت دو روز پس از تزریق از بین می‌روند.

ممنوعیت‌های جالپرو


 به طور کلی اکثر افراد می‌توانند از مزایای حاصل از این محصول زیبایی برخوردار شوند زیرا به شکل طبیعی در بدن انسان وجود دارد اما برخی از ممنوعیت‌های جالپرو به شرح زیر می‌باشد:

 • افرادی که در دوران بارداری یا شیردهی به سر می‌برند.
 • افرادی که دچار التهاب یا عفونت پوستی در ناحیه مورد نظر هستند.
 • افرادی که از بیماری خود ایمنی رنج می‌برند.
 • افرادی که حساسیت زیادی به برخی داروهای خاص دارند.

سوالات متداول درباره جالپرو


هیالورونیک اسید چیست؟

 هیالورونیک اسید که به طور طبیعی در بدن همه ما وجود دارد یک محصول آب دوست است و می‌‌تواند به جذب مقادیر زیادی آب بپردازد. با بالا رفتن سن به طور طبیعی از حجم هیالورونیک اسید کاسته می‌شود. به طور کلی پوست به تولید هیالورونیک اسید می‌پردازد تا سطح آبرسانی، تولید کلاژن و تولید الاستین در لایه‌های عمیق پوست افزایش پیدا کند. هیالورونیک اسید جذب آب را افزایش می‌دهد و در مقابل باعث بهبود ظاهر و بافت پوست خواهد شد.

آیا تزریق جالپرو دردناک است؟

در صورتی که جالپرو توسط یک پزشک با تجربه تزریق شود سطح درد و ناراحتی به حداقل خواهد رسید. معمولا پزشک قبل از تزریق از کرم بی حس کننده استفاده می‌کند تا شما دچار درد و ناراحتی نشوید البته طی مدت یک تا دو ساعت اثر داروی بی حسی از بین می‌‌رود و ممکن است درد خفیفی را احساس کنید که می‌‌توانید برای تسکین درد از قرص مسکن مانند پاراسیتامول استفاده کنید.

آیا تزریق جالپرو خطر دارد؟

 در صورتی که جالپرو توسط یک پزشک با تجربه انجام شود هیچ گونه خطری سلامت شما را تهدید نخواهد کرد. در واقع جالپرو یکی از محصولات ایمن در عرصه زیبایی است که مورد تایید مراجع پزشکی می‌باشد. این محصول بر پایه ترکیبات طبیعی موجود در بدن از قبیل آمینو اسید و هیالورونیک اسید قرار دارد و حاوی مشتقات حیوانی نیست.

جالپرو از چه ترکیباتی ساخته شده است؟

جالپرو حاوی هیالورونات سدیم و انواع مختلفی از آمینو اسیدها است.هیالورونات سدیم به افزایش آبرسانی پوست کمک می‌‌کند و به این ترتیب با افزایش حجم پوست به رفع چین و چروک و خطوط پوستی کمک خواهد کرد. آمینو اسیدهای تزریق شده به عنوان محافظ بافت همبند عمل می‌کنند. این محلول با تحریک تولید کلاژن و محافظت از بافت همبند باعث ترمیم پوست آسیب دیده خواهد شد.

مقالات مرتبط

مشاوره تلفنی
×ارتباط در واتساپ